buy medication online
 
"Powiew Wiosny" - I Runda Mistrzostw Okręgu Białostockiego PZM Drukuj
27.03.2007.

25 marca w Ciechanowcu rozpoczęły się Mistrzostwa Okręgu Białostockiego Polskiego Związku Motorowego w Turystyce Motorowej '2007 . Rajd został zorganizowany przez Automobilklub Ciechanowiecki pod nazwą “Powiew Wiosny”. Wzięło w nim udział 13 załóg z Automobilklubu Ciechanowieckiego, Automobilklubu Łomżyńskiego, Podlaskiego Zrzeszenia Motorowo – Turystycznego z Siemiatycz i Klubu Motorowego “Quercus” z Romanówki.
   
Uczestnicy rajdu mieli do pokonania 50 kilometrową trasę, na której musieli odnaleźć Punkty Kontrolne Przejazdu, musieli także odbyć próbę sprawności kierowania pojazdem oraz odpowiedzieć na 5 pytań dotyczących atrakcji turystycznych znajdujących sie na trasie rajdu oraz na pytania z przepisów ruchu drogowego.

Klasyfikacja załóg odbywała się za pomocą punktów karnych przyznawanych za przekroczenia czasu, pominięcie lub pomylenie PKP, mylne odpowiedzi na pytania, błędy w czasie próby sprawnościowej czy przekroczenia przepisów ruchu drogowego.

Po podsumowaniu wyników I miejsce zdobyła załoga z numerem startowym 10 w składzie: kierowca Artur Piasecki - Klub Motorowy “Quercus” i pilot Łukasz Gaworek z Podlaskiego Zrzeszenia Motorowo – Turystycznego, którzy zgromadzili 55,7 punktów karnych;
II miejsce – załoga nr 27 w składzie: kierowca Marcin Jasiński i pilot Emilia Jasińska z Automobilklubu Łomżyńskiego – 65 punktów karnych; III miejsce – załoga nr 29 w składzie kierowca Łukasz Uszyński i pilot Kamil Zaręba z Automobilklubu Ciechanowieckiego – 67, 5 punktów karnych.

Puchary, nagrody i wyróżnienia wręczył kierowcom i pilotom Burmistrz Ciechanowca.


“Powiew Wiosny” - I Runda Mistrzostw Okręgu Białostockiego PZM 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl