buy medication online
 
Zakończył się cykl konkursów "Talenty, talenty...2007" Drukuj
26.03.2007.

 Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu świętowała uroczyście pierwszy dzień wiosny, przy okazji podsumowując tradycyjny, doroczny cykl konkursów „Talenty, talenty...2007.” W sali gimnastycznej odbyło się wręczenie dyplomów i nagród oraz występy laureatów, a w auli, ekologiczne przedstawienie i tańce ludowe w wykonaniu naszych uczniów.
   
Uroczystość rozpoczęli uczniowie klasy I b, przedstawieniem pt. „Kłótnia liczb” – przygotowanym na „Dzień matematyki klas czwartych”. Cała sala śpiewała matematyczną piosenkę, a zwycięzcy konkursów matematycznych zostali nagrodzeni. Apel był okazją do nagrodzenia i zaprezentowania wszystkich laureatów „talentowych” konkursów – piszemy o nich szczegółowo na szkolnej stronie: www.kopernik.webd.pl.
   
Dyplomy i nagrody otrzymali także laureaci konkursów przedmiotowych – Szymon Wanaks (VIc) - laureat wojewódzkiego konkursu z historii, finaliści konkursu historycznego: Martyna Bruś (VIc), Patryk Benedysiuk(VIb), Mateusz Kotkowicz (VIc) i Kinga Uszyńska (VIa) - także finalistka konkursu matematycznego.
   
Jako, ze tematem przewodnim „Talentów…” było hasło „Grasz w zielone? Gram w zielone!”, na podsumowanie dnia obejrzeliśmy przygotowane przez klasy Ic i IVd przedstawienie nt. ochrony przyrody i zgodnego z nią współżycia. Zgodnie z ekologiczną tematyką „rozprawiliśmy się” z przygotowanymi na konkurs Marzannami. Ciekawy dzień w szkole okazał się o wiele przyjemniejszy niż nudne wagary!

 

                                                    

Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika
w Ciechanowcu


Zakończył się cykl konkursów „Talenty, talenty...2007”

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl