buy medication online
 
Debata w sprawie Szpitala w Ciechanowcu - VI sesja Rady Miejskiej Drukuj
23.03.2007.

Na VI sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 23 marca, byli obecni: starosta Powiatu Wysokomazowieckiego Bogdan Zieliński, wicestarosta Leszek Gruchała, przewodnicząca Rady Powiatu Dorota Łapiak, dyrektor Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem Stanisław Bielski, przedstawicielka Oddziału Podlaskiego Narodowego Funduszu Zdrowia Marlena Rojecka.
   
Głównym punktem obrad była sprawa zamknięcia oddziału wewnętrznego Szpitala w Ciechanowcu, która rozpoczęła się od odczytania przez przewodniczącego Rady Miejskiej listów wystosowanych przez Społeczny Komitet Obrony Szpitala w Ciechanowcu do burmistrza Ciechanowca, Starosty Wysokomazowieckiego, Rady Powiatu Wysokomazowieckiego i dyrektora Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem oraz listu Burmistrza Ciechanowca do Starosty Wysokomazowieckiego. 

W czasie debaty swoje stanowisko i powody, dla których zamknięto oddział wewnętrzny Szpitala w Ciechanowcu przedstawił dyrektor Stanisław Bielski. Pani Marlena Rojecka przedstawiła stanowisko NFZ. Głos zabierali także obaj burmistrzowie Ciechanowca, starosta Bogdan Zieliński, członkowie Społecznego Komitetu Obrony Szpitala, radni Rady Miejskiej i przedstawiciele społeczeństwa przybyli na sesję.

Po zakończeniu dyskusji Rada Miejska wyraziła sprzeciw wobec likwidacji oddziału wewnętrznego w Szpitalu w Ciechanowcu i zobowiązała Burmistrza do powołania Zespołu, w skład którego wejdzie po 2 przedstawicieli rady Miejskiej, Burmistrza i Społecznego Komitetu Obrony Szpitala, w celu usprawnienia rozmów w sprawie Szpitala.

Debata w sprawie Szpitala w Ciechanowcu - VI sesja Rady Miejskiej  
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl