buy medication online
Uczniowski Klub Sportowy "Stół Polski" Drukuj

Uczniowski Klub Sportowy “Stół Polski” działa przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu. Prowadzi działalność w trzech sekcjach sportowych oraz Zespół Taneczny:

Sekcja lekkoatletyczna - działa od 2005 roku, w sekcji trenuje ok. 40 uczniów, którzy codziennie po lekcjach mają 2 godziny treningu. Po zaledwie rocznej działalności Ciechanowiec zajął 23 miejsce wśród 95 szkół biorących udział w Lidze Lekkoatletycznej w województwie podlaskim.

Najważniejsze osiągnięcia:

  • udział w finałach wojewódzkich, gdzie sztafeta dziewcząt (10x1000) zajęła VI miejsce

  • udział w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Podlasia im. Zbigniewa Dowdziłły – dziewczęta drużynowo ukończyły na XII miejscu, chłopcy na XVI; najlepsze wyniki indywidualne: dziewczęta - III i IV miejsce na 1500 m, IV miejsce w skoku wzwyż, chłopcy IV miejsce na 800 m i V na 3000 m

  • udział w Mazowieckich Biegach Ulicznych; w Biegu z okazji 215 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Wysokiem Mazowieckiem dziewczęta zajęły 5 pierwszych miejsc, a chłopcy III, V, VII, IX; w Biegu Niepodległości miejsca V, IX i XI

  • w półfinałach wojewódzkich szkół ponad gimnazjalnych w Lidze LA chłopcy zajęli III miejsce w trójskoku i IV w skoku wzwyż.

Sekcja siatkówki dziewcząt – jest kontynuacją wieloletnich tradycji gry w piłkę siatkową, trenuje ok. 25 dziewcząt, treningi odbywają się trzy razy w tygodniu, od października toczą się rozgrywki – w 2005 roku drużyna zajęła VI miejsce w II lidze, a w sezonie 2006/2007 wywalczyła awans do I ligi.

Sekcja siatkówki chłopców – także kontynuuje tradycję gry w siatkówkę, trenuje ok. 20 chłopców, treningi odbywają się codziennie, w sezonie 2006/2007 drużyna gra w II lidze.

Zespół Taneczny "Show Girls" – prowadzone są treningi tańca nowoczesnego i cheerleaderek. W 2006 roku na I Międzynarodowym Przeglądzie Mażoretek, Tamburmajorek i Cheerleaderek „POM – PA 2006” w Białymstoku Ciechanowiecki Zespół Cheerleaderek Show Girls zajął II miejsce drużynowo i II miejsce indywidualnie. W 2007 roku Show Girls powtórzyły sukces i zajęły drużynowo II miejsce w kategorii mini formacje – pompon.

Od 1 marca 2010 roku Uczniowski Klub Sportowy "Stół Polski" przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu jest organizacją pożytku publicznego i możliwe jest przekazywanie 1% podatku na rzecz tej organizacji.

 

Dane organizacji:
Uczniowski Klub Sportowy „Stół Polski”
przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
ul. Szkolna 8
18-230 Ciechanowiec
tel. (86) 277 11 35

Numer KRS: 0000350044


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl