buy medication online
 
Święto Szkoły Drukuj
27.02.2007.

 Do tradycji Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu należy organizowanie Święta Szkoły. W tym roku to szczególne dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły wydarzenie miało miejsce w poniedziałek, 19 stycznia.
   
O godzinie 8.00 wspólnie z zaproszonymi gośćmi rozpoczęło się świętowanie urodzin patrona szkoły, Mikołaja Kopernika. Uroczysty apel był okazją do podsumowania pracy w I semestrze, przedstawienia osiągnięć i sukcesów oraz nagrodzenia uczniów za najlepsze wyniki w nauce oraz za aktywność i postawę, jaką wykazują na co dzień w relacjach z rówieśnikami.
   
Uczniowie klasy IV „a” pod kierunkiem pani Barbary Bakun i II „c” pod kierunkiem pani Katarzyny Tkaczuk przedstawili część artystyczną, po której najlepsi uczniowie otrzymali wyróżnienia i dyplomy. Nagrodzono również tych, którzy złożyli najwięcej wizyt w szkolnej bibliotece, doceniono wytrwałość dzieci pokonujących pieszo największą odległość do szkoły. Uhonorowano także najbardziej koleżeńskich i aktywnych uczniów.
   
Okazją do zdobycia cennych nagród były różne konkurencje. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą o patronie szkoły w konkursie pt. „Z życia Mikołaja Kopernika”. Mogliśmy przekonać się, która z dziewcząt posiada najdłuższe i najpiękniejsze włosy, a chłopcy rywalizowali o miano „najsilniejszego w rękach”. Konkurencje stanowiły okazję do współzawodnictwa i dobrej zabawy. Wszystkie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, któremu towarzyszyła żywiołowa reakcja ze strony publiczności. Całą uroczystość zakończyła dyskoteka.

 

 
Święto Szkoły

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl