buy medication online
 
Siatkarki z Ciechanowca awansowały do I ligi Drukuj
19.02.2007.

15 lutego 2007 roku dziewczęta z sekcji piłki siatkowej działającej w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu rozegrały ostatni turniej rozgrywek II ligi szkół ponadgimnazjalnych woj. podlaskiego w sezonie 2006/2007.

Siatkarki z Ciechanowca awansowały do I ligi szkół ponadgimnazjalnych woj. podlaskiego w siatkówce dziewcząt, gromadząc 18 punktów.

Ostatni turniej sezonu w pięknej i nowoczesnej hali w Sokółce okazał się bardzo szczęśliwy. Dziewczęta odniosły w nim dwa zwycięstwa – z Goniądzem (2:0) i Sokółką (2:1), dzięki czemu znalazły się w grupie awansującej do I ligi. Reprezentacja ZSOiZ grała w składzie:
        Anna Terlikowska – kapitan drużyny
        Joanna Terlikowska
        Magdalena Poniatowska
        Anna Zagubień
        Ewa Popławska
        Ilona Bazyluk
        Aleksandra Błażejewicz

Sekcja piłki siatkowej dziewcząt w ZSOiZ w Ciechanowcu liczy 18 aktywnie i systematycznie trenujących siatkarek. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu: poniedziałki, środy i piątki. Każdy trening trwa 90 minut. Uczennice trenują pod kierunkiem pani Grażyny Panas.

W rozgrywkach drugoligowych dziewczęta grały trzeci sezon – jak się okazało najszczęśliwszy, zakończony sukcesem, uwieńczeniem ich ciężkiej pracy.

Największym problemem meczów wyjazdowych dla dziewcząt są rozmiary sal gimnastycznych, do których nie są przyzwyczajone.

Szkoła ponadgimnazjalna z Ciechanowca jest wydaje się jedyną szkołą uczestniczącą w rozgrywkach ligowych, nie posiadającą praktycznie żadnego zaplecza sportowego.

Ambitne i chętne do pracy młode adeptki piłki siatkowej ciechanowiecki Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych zaprasza.
                                                                  

ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


 
Siatkarki z Ciechanowca awansowały do I ligi

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl