buy medication online
 
Stypendiami szlifujemy diamenty Drukuj
14.02.2007.

W lokalu "Jagoda" w Ciechanowcu, 10.02.2007odbył się charytatywny bal czterech gmin. Imprezie patronowali Burmistrz Ciechanowca oraz wójtowie Klukowa, Nura i Perlejewa. Koordynatorem organizacji balu była Pani Agnieszka Uszyńska – prezes Stowarzyszenia „TUTOR”. Była to pierwsza impreza integracyjna z cyklu czterech planowanych na terenie każdej z gmin. Działania te podejmowane są w ramach ogólnopolskiego programu "Działaj Lokalnie", do którego stowarzyszenie "TUTOR" weszło jesienią ubiegłego roku. Program prowadzony jest przez Akademię Rozwoju Filantropii z funduszy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Stowarzyszenie "Tutor" tworzy koalicję instytucji i osób fizycznych z terenu czterech gmin, która przerodzić się ma w Fundusz Lokalny, który z kolei będzie finansował lokalne potrzeby społeczne.
   
Bal charytatywny miał udowodnić Akademii Rozwoju Filantropii, że stowarzyszenie "Tutor" wraz z koalicjantami jest w stanie zdobyć lokalnie pieniądze na wspólne cele. Całkowity dochód z balu przeznaczony jest na wycieczkę integracyjną 40 najlepszych uczniów klas szóstych z terenu czterech gmin oraz na stypendia pomostowe dla tegorocznych maturzystów na pierwszy rok studiów. Należy dodać, że w ubiegłym roku stowarzyszenie działając jeszcze samodzielnie przyznało 8 stypendiów pomostowych po 3 500zł. 

Udało się pozyskać wielu sponsorów, którzy wnieśli swój wkład w przygotowanie balu. Są to Pan Eugeniusz Łuniewski z Kostrów Śmiejek, Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu, Pan Tadeusz Wojtkowski - przedstawiciel firmy Tymbark w Piekutach Nowych, Państwo Jagoda i Janusz Koc, Pan Wojciech Pietraniuk z firmy fotograficznej STYL-PRO, Pan Waldemar Popławski - właściciel gospodarstwa agroturystycznego w Głęboczku, Pan Roman Godlewski - producent witraży, Pan Andrzej Klejzerowicz, który wykonuje ligawki, zespoły muzyczne Expans z Klukowa i Relax z Ciechanowca, oraz szereg innych, którzy swoją szczodrość chcieli zachować anonimowo. Pani Prezes stowarzyszenia gratulujemy pomysłu oraz jego starannej realizacji i życzymy sukcesów w kolejnych działaniach.

 
Stypendiami szlifujemy diamenty

Stypendiami szlifujemy diamenty

Stypendiami szlifujemy diamenty

Stypendiami szlifujemy diamenty

Stypendiami szlifujemy diamenty

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl