buy medication online
 
Zimowisko Stowarzyszenia "Dobra Wola" Drukuj
09.02.2007.

Przez ostatni tydzień przebywały na zimowisku w Ciechanowcu dzieci niepełnosprawne. Zimowisko zorganizowało Stowarzyszenie “Dobra Wola” na rzecz osób upośledzonych umysłowo lub fizycznie, które działa na terenie gminy Lesznowola od marca 2006 roku.

W czasie pobytu w Ciechanowcu dzieci zwiedzały nasze miasto, jeździły bryczką, zjezdżały ze śnieżnej górki, bawiły się na dyskotekach w Restauacji „Jagoda”, gdzie mieszkały, korzystały z siłowni, sali do bilarda, a także z sali gimnastycznej w ZSOiZ. Dzięki pomocy Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu pojechały wraz z niepełnosprawnymi dziećmi z naszej gminy na wycieczkę do Białowieży.

W opiece nad dziećmi pomagała wychowawcom trójka uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu: Gabriela Danielak, Kinga Zdunek i Daniel Zdrodowski.

W środę odbyło się uroczyste zakończenie kolonii, w czasie którego dzieci wykonały program artystyczny i podziękowały za życzliwość ludziom, z którymi zetknęły się w Ciechanowcu. Pamiątkowe upominki i dyplomy otrzymali burmistrz Ciechanowca, właściciele i personel „Jagody” oraz wolontariusze.

Po uroczystości odbyło się spotkanie prezesa Stowarzyszenia „Dobra Wola” Jacka Zalewskiego z dyrektor OPS w Ciechanowcu Marzeną Kryńską i rodzicami niepełnosprawnych dzieci z naszej gminy, na którym rozmawiano o korzyściach płynących z funkcjonowania organizacji społecznej zajmującej się podobnymi problemami. Na spotkaniu zapadła decyzja o powstaniu takiego stowarzyszenia w Ciechanowcu.
 
Zimowisko Stowarzyszenia “Dobra Wola”
 
Zimowisko Stowarzyszenia “Dobra Wola”
 
Zimowisko Stowarzyszenia “Dobra Wola”

Zimowisko Stowarzyszenia “Dobra Wola”

Zimowisko Stowarzyszenia “Dobra Wola”

Zimowisko Stowarzyszenia “Dobra Wola”
 
Zimowisko Stowarzyszenia “Dobra Wola”


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl