buy medication online
 
Bal karnawałowy w przedszkolu Drukuj
08.02.2007.

Trwający karnawał to radosny czas zabawy i tańca. Z tej okazji 7 lutego2007 roku dzieci z Przedszkola w Ciechanowcu bawiły się wspólnie na balu karnawałowym. Dla wszystkich przedszkolaków był to dzień szczególny - stanowił bowiem uwieńczenie tygodniowych rozmów i przygotowań do tego niezwykłego wydarzenia.

O godzinie 9.00 przybyłych do Przedszkola gości w osobach burmistrza Ciechanowca Mirosława Reczko oraz zastępcy burmistrza Wiktora Wojtkowskiego, powitała pani dyrektor Anna Pawluk. Na uroczystość zaproszeni zostali również rodzice, w imieniu których pan Wojciech Wierciński wręczył przedstawicielom naszych władz odznaki „Przyjaciela przedszkola”, a pani dyrektor przekazała pamiątkowe dyplomy. Odznaczenia te stanowiły wyraz podziękowania ze strony rodziców i nauczycieli dla ludzi, którzy pomagają przedszkolom i pozwalają stworzyć odpowiednie warunki do pracy i rozwoju osobowego dzieci. 
   
Przedszkolaki przebrane w różnobarwne kostiumy rozpoczęły zabawę w znakomitym nastroju. Rodzice co chwilę nagradzali gorącymi brawami swoje uśmiechnięte pociechy, które w rytmie muzyki wspaniale prezentowały umiejętności taneczne, na co dzień doskonalone podczas zajęć w przedszkolu.
 
Bal karnawałowy w przedszkolu

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl