buy medication online
 
Mirosława Chojnowska objęła funkcję dyrektora COKiS Drukuj
03.02.2007.
Mirosława Chojnowska objęła funkcję dyrektora COKiSOd 1 lutego 2007 roku funkcję dyrektora Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu objęła Mirosława Chojnowska, z wykształcenia muzyk i filolog polski, która od 22 lat związana jest z Ciechanowcem – najpierw uczyła w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza, a później, od momentu jego powstania, w Gimnazjum im. papieża Jana Pawła II. W czasie istnienia Społecznej Szkoły Muzycznej przez 6 lat była nauczycielem gry na pianinie.

Pani Chojnowska deklaruje, że działalność wszystkich istniejących w COKiS sekcji zostanie utrzymana, a w miarę możliwości będzie też poszerzana o nowe elementy. W planach jest np. zwiekszenie ilości konkursów tematycznych i wystaw plastycznych, rozbudowa sekcji teatralnej o grupę starszych dzieci i młodzieży, organizacja konkursów recytatorskich, poezji śpiewanej i piosenki o zasięgu gminnym i powiatowym. 

Wśród dalszych planów jest utworzenie młodzieżowej grupy wokalnej oraz Szkoły Muzycznej, w której dzieci będą mogły uczyć się gry na różnych instrumentach np. na: pianinie, akordeonie, skrzypcach, gitarze i instrumentach dętych.

COKiS będzie kontynuował współpracę z Urzędem Miejskim, szkołami, instytucjami kultury i stowarzyszeniami przy realizacji codziennych zadań oraz organizacji imprez masowych na terenie miasta i gminy.
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl