buy medication online
 
Walne zebranie członków Koła Wędkarskiego "Jazgarz" Drukuj
25.01.2007.

21 stycznia 2007 roku odbyło się walne zebranie członków Koła Wędkarskiego “Jazgarz” w Ciechanowcu, na którym członkowie zarządu przedstawili sprawozdanie z działań podjętych w roku ubiegłym.
   
W 2006 roku do Koła wstąpiło 30 nowych członków. W pięciu szkołach członkowie Koła “Jazgarz” przeprowadzili szkolenia dla dzieci – 27 młodych osób zdało egzamin na kartę wędkarską, z czego 12 wstąpiło do ciechanowieckiego Koła. Zorganizowano dwukrotnie zawody wędkarskie i dwukrotnie członkowie koła wzięli udział w okręgowych zawodach wędkarskich.

Zarząd Okręgu mazowieckiego przeznaczył 40 tys. zł na zarybianie, i do wód pozostających pod opieką Koła “Jazgarz” wypuszczono narybek m.in.: węgorza, lina, karasia, suma, sandacza, szczupaka, klenia i jazia. 

Społeczna Straż Rybacka odbywał patrole na podległym jej terenie ( rzeki Nurzec i Bug oraz zbiorniki wodne w Wysokiem Mazowieckiem i Szepietowie) wspólnie z Państwową Strażą Rybacką i Policją. W 2006 roku odkryto dwa zanieczyszczenia: w Kuczynie – gnojowicą i Ciechanowcu – olejem opałowym, zdjęto z rzeki 1 agregat prądotwórczy, 4 sieci, zniszczono 31 urządzeń kłusowniczych, kontrolowano nielegalne wysypiska nad rzeką, kąpieliska i wędkarzy. Społeczna Straż Rybacka otrzymała nowy samochód “Niwa” zakupiony ze środków Koła i Okręgu Mazowieckiego.

W czasie dyskusji poruszano problemy związane z zanieczyszczaniem wód ściekami, użytkowaniem urządzeń hydrotechnicznych, zorganizowanymi wyjazdami na dalej położone łowiska. Wśród planów na rok 2007 znalazło się sformalizowanie szkolenia dzieci w postaci powołania Szkółki Młodzieży Wędkarskiej.

Odbyła się też miła uroczystość wręczenia Srebrnej Odznaki PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego Janowi Łukasiukowi.

Na koniec uchwalono plan działania oraz preliminarz budżetowy na rok 2007.
 
Walne zebranie członków Koła Wędkarskiego “Jazgarz”
 
Walne zebranie koła wędkarskiego Jazgarz
 
Walne zebranie członków Koła Wędkarskiego Jazgarz
 
Walne zebranie członków Koła Wędkarskiego Jazgarz

Walne zebranie członków Koła Wędkarskiego Jazgarz
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl