buy medication online
 
Sytuacja ciechanowieckiego sportu Drukuj
11.01.2007.

10 stycznia 2007 roku, w sali COKiS, odbyło się spotkanie ludzi zainteresowanych ciechanowieckim sportem: burmistrza Ciechanowca, dyrektorów szkół, nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów i działaczy.

Rozmawiano o sytuacji w jakiej znajduje się sport w naszej gminie. Nauczyciele i dyrektorzy przedstawili kłopoty z jakimi się borykają usiłując zapewnić dzieciom i młodzieży dostęp do treningów i udział w zawodach sportowych. Poruszono problemy związane z finansami, transportem i bazą lokalową dostępną w naszej gminie. Działacze byłego Klubu Sportowego “Unia” Ciechanowiec opowiedzieli o powodach, które spowodowały rozwiązanie Klubu.

Poszczególne kwestie, które wymagają jak najszybszego działania, będą omawiane w mniejszych grupach.

Została powołana komisja, która ma zająć się sporządzeniem strategii rozwoju sportu w naszej gminie w najbliższych latach. W skład komisji weszli: Joanna Czechowicz, Cezary Koziarski, Ryszard Kulczakiewicz i Sławomir Pietrzykowski.

Na zakończenie spotkania zapadła decyzja o organizacji w najbliższym czasie dostępnego dla wszystkich chętnych Turnieju Szachowego im. Czesława Burdziuka.
 
Sytuacja ciechanowieckiego sportu

Sytuacja ciechanowieckiego sportu   
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl