buy medication online
 
Dary dla Ośrodka Pomocy Społecznej Drukuj
11.01.2007.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowcu nawiązał współpracę z Fundacją „Samaritanus” z Warszawy. Zakres działalności Fundacji to przede wszystkim udzielanie pomocy społecznej i socjalnej osobom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, niepełnosprawnym, zaopatrywanie w sprzęt rehabilitacyjny chorych, organizowanie spotkań i szkoleń dla Klubów Seniora. Darczyńcami tej pozarządowej organizacji są zarówno ogólnokrajowe instytucje, jak również partnerzy zagraniczni (z Niemiec, Holandii).
   
W dniu wczorajszym Fundacja przekazała Ośrodkowi odzież, która trafi do rodzin wielodzietnych, osób w trudnej sytuacji materialnej i bezrobotnych. Wydawanie ubrań rozpocznie się w następnym tygodniu, natomiast na piątek, 12 stycznia, planowany jest wyjazd po sprzęt rehabilitacyjny (m.in. balkoniki, elektryczny wózek inwalidzki itp.), który dzięki Fundacji trafi do osób niepełnosprawnych z naszej gminy. 

Fundacja „Samaritanus” działa jako organizacja pożytku publicznego, dlatego każda osoba fizyczna ma możliwość przekazania 1% podatku dochodowego na jej rzecz.
Nr konta: 16 1020 1156 0000 7102 0061 8736
 
Dary dla Ośrodka Pomocy Społecznej

Dary dla Ośrodka Pomocy Społecznej

Dary dla OPS
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl