buy medication online
 
Ostatnia sesja Rady Miejskiej IV kadencji Drukuj
31.10.2006.

26 października 2006 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu odbyła się ostatnia sesja Rady Miejskiej IV kadencji. Niezwykły i szczególnie uroczysty charakter spotkania podkreśliła obecność zaproszonych gości, oraz fakt, że sesja stanowiła podsumowanie i zakończenie dotychczasowej działalności Rady Miejskiej. 

Na wstępie przewodniczący Mirosław Kierski powitał obecnych na posiedzeniu – Burmistrza Miasta Ciechanowca, Panie Sekretarz i Skarbnik Gminy, Przewodniczącą Rady Powiatu, radnych powiatu wysokomazowieckiego, dyrektorów i kierowników gminnych jednostek organizacyjnych oraz sołtysów. Wśród obecnych byli także mieszkańcy miasta i gminy Ciechanowiec.

Po przyjęciu zaproponowanego porządku obrad Burmistrz Stanisław Łapiak zdał sprawozdanie z pracy w minionej kadencji - przedstawił listę wykonanych inwestycji na terenie gminy oraz podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji zaplanowanych projektów. 

Na pamiątkę czterech lat wspólnej pracy, radnym zostały wręczone kwiaty i albumy o Parku Narodowym w Puszczy Białowieskiej z osobistą dedykacją prof. Simony Kossak.

więcej zdjęć...

Ostatnia sesja Rady Miejskiej IV kadencji
 

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl