buy medication online
 
"Wiadomości" z Szepietowa najlepsze w kraju Drukuj
04.10.2006.

„Wiadomości Rolnicze” to popularny wśród rolników naszego województwa miesięcznik wydawany przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Jest on również czytany przez przedstawicieli instytucji i firm związanych z wsią i rolnictwem. Na jego łamach można śledzić najnowsze technologie i tendencje w rolnictwie. W przystępny sposób są prezentowane programy i fundusze kierowane do wiejskich społeczności. Rolnicy czerpią z niego wiedzę o unijnych wymogach i standartach. Miesięcznik prezentuje najlepsze gospodarstwa produkcyjne i agroturystyczne, dostarczając tym samym inspiracji dla innych rolników.

W ogólnopolskim konkursie na najlepsze wydawnictwo poświęcone doradztwu rolniczemu „Wiadomości Rolnicze” po raz kolejny zajęły pierwsze miejsce. Do Centrum Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, organizatora XIV edycji konkursu zgłoszono 20 czasopism i 15 wydawnictw tematycznych, które ukazały się w 2005 roku. Brano pod uwagę zawartość i szatę graficzną.

„Twój Doradca Rolniczy Rynek” wydawany przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu uplasował się na drugim miejscu. Trzecią pozycję zajęła „Wieś Kujawsko- Pomorska”. Najwyższe trofea zdobyły więc czasopisma ukazujące się w regionach o najlepszym rolnictwie.

„Wiadomości Rolnicze ”mają 16 lat. Ukazało się 210 numerów, a w nich kilka tysięcy pożytecznych informacji i artykułów. Ich autorami są doradcy Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, którzy przenoszą na łamy sprawy i problemy wynikające z codziennych kontaktów z rolnikami.Stąd tak trafny dobór artykułów.

Matką sukcesu jest Janina Włostowska, będąca redaktorem naczelnym od pierwszego numeru.W zespole redakcyjnym są Radosław Prorok, Katarzyna Śniecińska, Stanisław Dudziuk, Radosław Dworakowski, Tadeusz Dworakowski, Michał Gąsowski, Jan Jamiołkowski, Irena Kaus, Stanisław Nowowiejski, Katarzyna Piszczatowska i Robert Wyszyński. Szatę graficzną tworzy Robert Korczak.

                                                                                    Jan Podziewski

„Wiadomości” z Szepietowa najlepsze w kraju 

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl