buy medication online
 
Pierwsze polowanie zbiorowe w sezonie 2006/2007 Drukuj
04.10.2006.
 
                         Pojedziemy na łów, na łów, towarzyszu mój!
Na łów, na łów, na łowy, do zielonej dąbrowy, towarzyszu mój!

W niedzielę 1 października myśliwi z Koła Łowieckiego „Rogacz” spotkali się na pierwszym w tym sezonie polowaniu zbiorowym, na obwodzie łowieckim nr 101 „Uroczysko Pobikry”. W polowaniu wzięło udział ponad 20 myśliwych.

Po kilku latach przerwy pojawił się w Kole nowy sygnalista, który po raz pierwszy zaprezentował się myśliwym. Po odegraniu sygnału „Zbiórka myśliwych” i powitaniu zgromadzonych przez prezesa, minutą ciszy uczczono zmarłego członka Koła Jana Czapkowskiego. 

Aby cały, trwający od 1 października do 15 stycznia, sezon polowań zbiorowych przebiegał bez wypadków, łowczy Antoni Florczuk przeprowadził szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa w czasie polowania zbiorowego oraz zasad bezpieczeństwa w posługiwaniu się bronią. 

Najbardziej uroczystym momentem zbiórki było złożenie ślubowania przez Ryszarda Deniziaka, który zakończył staż i został pełnoprawnym myśliwym. 

Po ślubowaniu prowadzący polowanie poinformował o zwierzynie na jaką można polować (dziki i lisy), omówił sygnały i kierunki naganki, myśliwi wylosowali stanowiska łowieckie, wysłuchali sygnału „Apel na łowy” i rozpoczęło się polowanie.

więcej zdjęć...

Pierwsze polowanie zbiorowe w sezonie 2006/2007
 

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl