buy medication online
 
Wizyta w Pałacu Prezydenckim Drukuj
27.09.2006.

Dzieci z klasy IIIc Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu pojechały na wycieczkę do stolicy - nie był to taki sobie - zwykły wyjazd. Wychowawczyni klasy, pani Alicja Przesław przygotowywała ją od poprzedniego roku szkolnego - od kiedy dzieci, jeszcze wtedy z klasy IIc, napisały list do Prezydenta Polski - Lecha Kaczyńskiego.

Na list klasy IIc, pracownicy Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej odpowiedzieli telefonicznie, w drugim tygodniu wakacji, proponując wizytę w Pałacu Prezydenckim, w uzgodnionym terminie. Po wielokrotnych konsultacjach i spełnieniu wszystkich warunków, przesłaniu danych wszystkich uczestników do Biura Obsługi Rządu - udało się! Zaoferowano uczniom program poszerzonego zwiedzania siedziby prezydenta. Uczniowie po cichu liczyli na spotkanie z samym panem Lechem Kaczyńskim, niestety prezydent był bardzo zajęty a kwiaty od dzieci obiecał przekazać Mu przewodnik - pracownik kancelarii.

Wyjazd wykorzystano do zwiedzenia innych ciekawych miejsc w stolicy - Starego Miasta, Grobu Nieznanego Żołnierza, Pałacu Kultury i Nauki. W Muzeum Techniki dzieci wzięły udział w nietypowej lekcji na temat "Sposoby podróży dawniej i dziś". Oczywiście nie obyło się bez wizyty w McDonald's. Frajdę sprawiała jazda ruchomymi schodami i nieplanowana wizyta na stacji metra.
                                                     

Krystyna Łochnicka
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika
w Ciechanowcu

Wizyta w Pałacu Prezydenckim

Wizyta w Pałacu Prezydenckim
 
Wizyta w Pałacu Prezydenckim

Wizyta w Pałacu Prezydenckim
 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl