buy medication online
 
Wystawa w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Drukuj
19.09.2006.

W Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II otwarta została wystawa pt. “Dzieci i młodzież na misjach w Togo”. Na wystawie prezentowane są zdjęcia zrobione przez ks. Cezarego Wieczorka ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich w czasie pracy w misji Tchébébé w Togo.

Ksiądz Wieczorek, który pochodzi z Ostrowi Mazowieckiej, w czasie urlopu przyjechał do Ciechanowca, by obejrzeć Święto Chleba w Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka. Zawarte w tym czasie znajomości zaowocowały zorganizowaniem wystawy i pogadanki, w czasie której pokazywał pamiątki przywiezione z Afryki oraz zdjęcia jakie tam wykonał. Opowiadał o życiu w Afryce, różnicach kulturowych z jakimi się spotkał, o ludziach jakich poznał oraz o misji jaką pełni i o projekcie pomocy dzieciom afrykańskim “Duchowa Adopcja”.

Barwne afrykańskie tkaniny rozpostarte na planszach są tłem dla fotografii zebranych w kilka grup tematycznych: Rodzina, Radość życia, Szkoła i nauka, Praca i odpowiedzialność, O zdrowie ciała i duszy, Życie kościoła i wspólnoty, Ważny każdy gest. Można też oglądać albumy ze zdjęciami wyłożone na stolikach razem z broszurami opowiadającymi o pracy misjonarzy SMA.

Wszyscy chętni mogą oglądać wystawę do końca tygodnia w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II.

 

Wystawa w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II 

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl