buy medication online
 
Szkolne Centrum Informacji w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu Drukuj
11.09.2006.

Czytelnia multimediana biblioteki Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu wzbogaciła się o cztery zestawy komputerowe i wielofunkcyjne urządzenie sieciowe (skaner, drukarka, kopiarka), otrzymane w ramach programu „Internetowe centra informacji multimedialnej w bibliotekach szkolnych i pedagogicznych” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Spełniliśmy wszystkie warunki: przygotowanie pomieszczenia z wykonaną instalacją elektryczną, wyposażonego w odpowiednie umeblowanie oraz zabezpieczenia, skierowanie nauczyciela bibliotekarza na szkolenie informatyczne typu OCM - i przez rok oczekwialiśmy na nowe komputery. Wykorzystając warunki umowy, dodatkowo wysposażyliśmy w sieć sąsiednie pomieszczenie - świetlicę w sali 81, gdzie przekazane zostały starsze komputery z dostępem do Internetu - do wykorzystania przez dzieci spędzające czas w świetlicy.

Szkolne Centrum Inforamcji w bibliotece działa już od kilku lat, odbywają się tu multimedialne lekcje, z wykorzystaniem projektora, rzutnika, komputerów z dostępem do Internetu. Z pewnością nowocześniejsze komputery uczynią nasze Szkolne Centrum Informacji jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem, w którym dzieci mogą poszerzać wiedzę, a nauczyciele doskonalić techniki sprzyjające urozmaiceniu lekcji.

                                                                                         

Krystyna Łochnicka
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika
w Ciechanowcu 

Szkolne Centrum Informacji w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu 

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl