buy medication online
 
Zadbajmy o czystość na plaży Drukuj
31.07.2006.

Trwa sezon wakacyjny. Upalna, słoneczna pogoda sprzyja spędzaniu czasu na plaży nad wodą. Intensywnie użytkowane są obie plaże: miejska na wyspie na zalewie Nurca i na tzw. “krupie”. W związku z tym pojawiły się pytania o utrzymanie czystości w miejscach wypoczynku.

“....Chciałbym zwrócić uwagę na zanieczyszczenie plaży - tzw. "krupa" na "polkach". Już teraz robi się tam górka śmieci. Nie chodzi o to, żeby ktoś ją sprzątał z pracowników (najlepiej jak zadbają o to plażowicze), ale może dałoby się tam przynajmniej na okres letni postawić jakiś kontener na śmieci i raz na tydzień je zabrać? Byłoby dużo przyjemniej, a przede wszystkim czyściej - dla ludzi i dla przyrody, a i Ciechanowiec by na tym zyskał, bo zauważyłem tam dużo turystów także zagranicznych. Serdecznie pozdrawiam Grzegorz.”.

Zgadzając się z opinią wyrażoną w liście pana Grzegorza, Urząd Miejski podjął decyzję o ustawieniu na tzw. “krupie” kosza na śmieci, który będzie systematycznie opróżniany.

Jednocześnie apelujemy do plażowiczów, by zechcieli z niego korzystać i nie zaśmiecać plaży i rzeki, z których korzysta wiele osób. Mamy nadzieję, że w ten sposób, wspólnym wysiłkiem, uda nam się zadbać o czystość środowiska i uprzyjemnić letni wypoczynek nad wodą.


Zadbajmy o czystość na plaży
 

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl