buy medication online
 
Wianki na Nurcu Drukuj
30.06.2006.

24 czerwca 2006 roku na Stadionie Miejskim odbył się Festyn “Wianki na Nurcu”, którego organizatorem był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. Główną atrakcją imprezy był konkurs na najpiękniejszy wianek – w tym roku oceniano 26 wianków i przyznano dwa pierwsze miejsca: Magdalenie Zielińskiej i Maciejowi Murawskiemu oraz trzecie Patrycji Reczko.

Festyn był bardzo bogaty w wydarzenia: rozpoczął się programem dla dzieci “Jedzie ciuchcia”, po czym można było obejrzeć występ grupy tanecznej przedszkolaków, paradę Orkiestry Dętej z Zambrowa, występ Sekcji Tańca Nowoczesnego przy COKiS i Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca Ciechanowiec oraz posłuchać połączonej Młodzieżowej Orkiestry Dętej COKiS i Zambrowa, Kapeli Koper i blues-rockowego zespołu Holy Water z Łomży.

W przerwie między występami Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej z Wysokiego Mazowieckiego mł. brygadier Andrzej Koc wręczył nagrody i wyróżnienia ciechanowieckim finalistom powiatowej edycji VIII ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Zapobiegam pożarom i ostrzegam przed nimi" - Małgorzacie Murawskiej, Joannie Kłopotowskiej, Szymonowi Bojarowi, Dominice Paduch, Zuzannie Janiszewskiej, Katarzynie Pełszyk, Gabrieli Danielak, Małgorzacie Jaszczołt, Ewelinie Skłodowskiej.

Największą liczbę widzów zgromadził występ gwiazdy wieczoru – Gangu Marcela, po którym nastąpiło rozwiązanie konkursu na najpiękniejszy wianek. Ksiądz prałat Kazimierz Siekierko poświęcił wody zalewu i wianki, a dziewczynki z COKiS pod opieką strażaków wsiadły do kajaków i wypłynęły na zalew, by puścić wianki na wodę.

Ukoronowaniem wieczoru był pokaz ogni sztucznych, po czym rozpoczęła się zabawa taneczna przy muzyce zespołu Broken Beat…

więcej zdjęć...

Wianki na Nurcu 

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl