buy medication online
 
Biblioteka Miejska proponuje na lato... Drukuj
30.06.2006.


W drugim kwartale tego roku Biblioteka Miejska dokonała zakupów 170 nowych woluminów. Przedstawiamy wybrane propozycje na wakacyjną lekturę.

Informujemy jednocześnie, że na okres lipca i sierpnia zmieniają się godziny pracy Biblioteki, która będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 16.00.


 
 Biblioteka Miejska proponuje na lato...  

“Matylda i czarodziejski napój” Anna Benthin, Edda Skibbe

Mała czarodziejka Matylda leci razem z kotka Muszką i krukiem Kajetanem na polanę ukrytą w gęstwinie lasu, gdzie czekają na nią: wścibski krasnal, piękna wróżka Rozamunda i mały czarnoksiężnik.
Mali czytelnicy wraz z bohaterami muszą rozwiązać wesołe zagadki i opowiedzieć fantastyczne historie...

 Biblioteka Miejska proponuje na lato... 

“Artemis Fowl” Eoin Colfer

Dwunastoletni Artemis Fowl to największy geniusz w historii świata przestępczego. Jego plan jest podstępny i zuchwały: rozszyfrować tajemnice elfów. Powieść Colfera to tradycyjna irlandzka baśń połączona z dobrą literaturą sensacyjną. Świat magiczny egzystuje obok naszego, jest odbiciem świata ludzi, ze wszystkimi jego przywarami – chęcią dominowania, żądzą władzy itp.
Pełna humoru opowieść o Artemisie, to powieść dla wszystkich: dużych i małych, dziewczyn i chłopaków.

 Biblioteka Miejska proponuje na lato...  

“Babcia na jabłoni” Mira Lobe

Książka została wpisana na “Złotą listę” książek polecanych przez Fundację ABCXXI patronującą akcji: Cała Polska czyta dzieciom. Babcia to najlepszy sposób na smutki i kłopoty. A że mieszka na drzewie, poluje na tygrysy i ujeżdża dzikie konie?... Cóż, jest może trochę zwariowana , ale za to bardzo mądra i dowcipna. 
Pełna wdzięku opowieść o chłopcu i bardzo nietypowej babci.

 Biblioteka Miejska proponuje na lato... 

“Warto mimo wszystko” Wojciech Szczawiński

Pełen optymizmu i pasji portret Anny Dymnej, jednej z najlepszych polskich aktorek. Prowokujące pytania autora odsłaniają fascynującą historię życia artystki. Z rozmów z nią przebija siła i mądrość kobiety doświadczonej przez los. Aktorka nie unika trudnych tematów: starości, straty bliskich, ceny popularności, ale też pięknie mówi o swoim zawodzie i wielkiej pasji, jaką jest działalność charytatywna.

 Biblioteka Miejska proponuje na lato...  

“Być jak płynąca rzeka” Paulo Coelho

Książka jest wyborem krótkich, lecz głębokich tekstów, które pozwalają jak nigdy dotąd poznać myśli i obraz świata widziany oczami autora. To niepowtarzalna szansa napawania się wyważonym i pełnym refleksji spojrzeniem na życie...

 Biblioteka Miejska proponuje na lato...

“Wybór Marty” Lidia Witek

Bestseller ostatnich Targów Książki Katolickiej.
Powieść oparta na autentycznych zdarzeniach. Bohaterką jest młoda kobieta, architekt. Przyszłość Marty jest zaplanowana, poukładana, i wydaje się, że nie ma dla niej tajemnic. Ten porządek zostaje jednak zburzony, gdy w jej życiu pojawiają się nowi ludzie, nowe wydarzenia, nowe miłości... Marta staje przed koniecznością trudnych wyborów, często wbrew własnemu sercu.

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl