buy medication online
 
Konkurs "Czyste Podlasie" - edycja 2005/2006 Drukuj
28.06.2006.

W roku szkolnym 2005/2006 ruszyła II edycja konkursu „Czyste Podlasie”, w którym kolejny raz i to z dużym sukcesem - wzięło udział ciechanowieckie Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II.

Konkurs ten polega na zbiórce surowców wtórnych, tj. butelek plastikowych typu PET. Organizatorem przedsięwzięcia jest Spółdzielnia Produkcyjno-Handlowa KRYNKA, a Patronem Honorowym jest organizacja Zielone Płuca Polski.

Gimnazjum w Ciechanowcu jako szkoła zajęło I miejsce w powiecie (22 291 zebranych butelek), w nagrodę otrzymując zestaw komputerowy. Uczniowie, którzy wykazali największe zaangażowanie w powyższej akcji- Piotr Rzepnicki (kl. II d), Grzegorz Wincenciak (kl. I c) i Konrad Kosk (kl. I f), otrzymali drobne upominki.

Zakończenie konkursu odbyło się 15 czerwca 2006r. w Krynkach. Szkołę reprezentowała pani dyrektor Cecylia Szmurło oraz koordynator programu, pani Bernadeta Karczewska.

Plastikowe opakowania są surowcem bardzo trudno rozkładalnym, więc pozyskiwanie ich jako surowców wtórnych jest przedsięwzięciem jak najbardziej wskazanym i koniecznym dla naszego wspólnego dobra. Wszystkie zebrane butelki zostały przekazane do recyklingu.

Większość uczniów naszego gimnazjum bardzo chętnie brała udział w powyższej akcji. To zaangażowanie- zarówno uczniów, jak i rodziców- dowodzi, że inicjatywy tego typu są niezwykle potrzebne, a dzieci już od najmłodszych lat powinny być przyzwyczajane do segregowania odpadów.

                                             

 Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II


Konkurs "Czyste Podlasie" - edycja 2005/2006 

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl