buy medication online
 
ZSOiZ reprezentantem Polski na II Międzynarodowym Forum na Białorusi Drukuj
07.06.2006.

W dniach 28 maja – 4 czerwca 2006 roku, na zaproszenie Ministerstwa Edukacji Republiki Białorusi, na II Międzynarodowym Forum “Przyjaźń bez granic” przebywała 9 osobowa delegacja młodzieży z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu, który nawiązał kontakty ze szkołami z Mińska i Grodna w ramach współpracy Szkolnych Klubów UNESCO. W listopadzie 2005 roku delegacja ZSOiZ uczestniczyła w Jesiennym Festynie Klubów UNESCO w Grodnie, w styczniu w Ciechanowcu przebywało 26 gości z Białorusi, a teraz Ciechanowiec reprezentował Polskę na Forum.

W Młodzieżowym Ośrodku Sanatoryjnym “Zubrionok” nad jeziorem Narocz (ok. 150 km od Mińska) zebrało się 1200 dzieci z Białorusi, Litwy, Łotwy, Rosji, Ukrainy, Kazachstanu i Polski.

Głównym punktem Forum były obrady “okrągłego stołu” prowadzone w czterech tematach: Przyjaźń międzynarodowa, Działalność organizacji młodzieżowych, Edukacja, Strefa socjalna. Polska delegacja uczestniczyła w dyskusji nt.: Przyjaźń międzynarodowej z Ministrem Edukacji Białorusi Aleksandrem Michajłowem Radkowem.

Nasza młodzież została pozytywnie oceniona przez wszystkich uczestników Forum – bardzo podobały się programy artystyczne opowiadające o Polsce, Ciechanowcu, szkole i kulturze młodzieżowej.

Cały pobyt polskiej delegacji został sfinansowany przez Ministerstwo Edukacji Republiki Białorusi, a stroje zapewnił sponsor „Stół Polski”.

więcej zdjęć...

ZSOiZ reprezentantem Polski na II Międzynarodowym Forum na Białorusi 

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl