buy medication online
 
Zjazd Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego, rocznika 1972-1976 Drukuj
30.05.2006.

W dniach 27 – 28 maja 2006 odbył się Zjazd Absolwentów rocznika 1972–1976 w 30 rocznicę zdania matury. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. za wychowawców i wychowanków oraz uczestników spotkania, którą celebrowali ks. Stanisław Kozłowski, który uczył ten rocznik przez 2 lata i ks. Witold Kosiński - absolwent.

Po Mszy uczestnicy zostali powitani przez dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w murach szkoły i obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez aktualnych uczniów. Sprawdzenie list obecności wykazało, że na Zjazd stawili się wychowawcy: Mirosław Kulesza i Krystyna Godlewska, większość nauczycieli i uczniów (nieobecni przekazali pozdrowienia i zdjęcia, by choć tak uczestniczyć w spotkaniu). Następnie przeprowadzono lekcję wychowawczą na temat: “Nasze miejsce we współczesnym świecie na kanwie 76-u życiorysów rocznika 1972-1976”.

W niedzielę uczestnicy zjazdu na cmentarzu zapalili znicze na grobach swych nauczycieli; Stanisława Rutkowskiego, Zenona Proniewicza, Tadeusza Romula, Czesława Burdziuka i Krystyny Ślepowrońskiej.

Następnym punktem programu był mecz piłki siatkowej rozegrany ku pamięci Czesława Burdziuka, który był nauczycielem absolwentów. Zdolności sportowe tego rocznika były duże - zdobywali medale w piłce siatkowej, piłce ręcznej, awansowali do A-klasy - mecz był zacięty i zakończył się remisem 1:1.

Pogoda popsuła plany spędzenia popołudnia przy ognisku, więc ostatnia część spotkania odbyła się w jednej z sal lekcyjnych.

więcej zdjęć...

Zjazd Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego, rocznika 1972-1976 

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl