buy medication online
 
W czwartek na targu... Drukuj
19.05.2006.

Jak w każdy czwartek odbył się w Ciechanowcu targ, na którym można było kupić prawie wszystko. Największy popyt w tym miesiącu jest na drób: kurczaki, kaczki, indyki, kury.

Najtańsze są koguciki, które można kupić już za 60 groszy, kokoszka kosztuje 2,60 zł, kaczki po 5 - 6 zł. Cena brojlerów to 1,80 zł, młode kury od 9 do 15 zł, a indyki kosztują 25 zł.

Nadal trwa sezon ogrodniczy na sadzenie rozsady: sadzonki papryki kosztują od 50 do 80 gr, pomidory są po 1 zł, kapustne po 20 – 30 gr. Jest duży wybór sadzonek kwiatów – najróżniejszych gatunków i odmian np.: fuksje po 5 zł, werbena czy bakopa po 4 zł, albo aksamitki, które kosztują ok. 1 – 2 zł. Dostępne są także sadzonki drzew i krzewów ozdobnych, trwa wyprzedaż sadzonek sadowniczych.

Na targu można się zaopatrzyć w pasze i nawozy, zakupić maszyny rolnicze lub drobniejsze sprzęty potrzebne w gospodarstwie, umeblować mieszkanie i wyposażyć wnętrze. Ubranie od stóp do głów kobiety, mężczyzny czy dziecka też nie jest żadnym problemem.

Podaż artykułów spożywczych także jest bardzo duża: kupimy pieczywo, jajka od 20 do 35 gr za sztukę, wędliny i mięso (piersi drobiowe -12 zł, karkówka – 10 do 14 zł), a także młodą kapustę po 3 zł, młode ziemniaki po 2,80, sałatę i rzodkiewkę po 1 zł, a pomidory od 6 do 7,50 zł.

więcej zdjęć...

W czwartek na targu... 

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl