buy medication online
 
Podsumowanie zadania - Wycieczka do Parku Linowego Drukuj
17.10.2019.

Stowarzyszenie Razem poprzez wiele różnorodnych form aktywizacji dba o to, aby młodzi mieszkańcy Ciechanowca i okolic aktywnie spędzali czas. W wakacje zrealizowali pięciodniowe atrakcje na placu przy Parafii pw. NMP z Fatimy. Przy wsparciu Burmistrza Ciechanowca, w kwocie 2 000 złotych ze środków finansowych Gminy Ciechanowiec, zrealizowali zadanie publiczne pod nazwą „Wycieczka do Parku Linowego”.
 
Podsumowanie zadania Wycieczka do Parku Linowego

fot. Stowarzyszenie Razem


W ramach projektu zorganizowali wyjazd do parku linowego w Serpelicach, w którym udział wzięło 45 uczestników w wieku od 8 do 16 lat pod opieką 6 opiekunów. Celem wycieczki było zapewnienie dzieciom rozrywki i aktywne spędzenie wolnego czasu.

Trasy zostały dobrane adekwatnie do wieku dziecka. Dzieci pokonały od 14 do nawet 36 różnorodnych przeszkód zawieszonych między drzewami na wysokości 2-3 metrów - w przypadku trasy niskiej, i od 6 do 9 metrów - w przypadku trasy średniej. Duże emocje budził zjazd tyrolski - wejście drabinką na wysokość ok. 7-8 metrów i długi zjazd 124 metrów na rolce - relacjonuje wydarzenie Adam Godlewski Prezes Stowarzyszenia. Wyjazd był także okazją do integracji. Wzajemna pomoc, dopingowanie, a na koniec posiłek przy ognisku pomogły uczestnikom zacieśnić relacje i przypomnieć jak fajna jest wspólna zabawa na świeżym powietrzu - dodał.

Koszt realizacji całego zadania wyniósł 3 727,88 złotych, z czego kwotę 1 727,88 złotych stanowił wkład własny stowarzyszenia. Dodatkowo koordynacja działań i opieka nad uczestnikami to wolontarystyczny wkład własny w realizacje przedsięwzięcia.


          Więcej zdjęć...
 
 
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl