buy medication online
 
Dzień Edukacji Narodowej, uznanie i wyrazy wdzięczności Drukuj
15.10.2019.

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony 14 października, jest szczególnym dniem dla nauczycieli i całej społeczności związanej z oświatą. W tym dniu bardziej niż kiedykolwiek dostrzegana jest odpowiedzialność towarzysząca procesowi nauczania, znaczenie i rola nauczycieli w kształtowaniu młodych umysłów i charakterów.
 
Dzień Edukacji Narodowej, uznanie i wyrazy wdzięczności

fot. Z. Poniatowski MPI


Tradycyjnie, w szkołach naszej gminy uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Na dowód szacunku i wdzięczności za trud, serce i pasję włożone w nauczanie i wychowanie, uczniowie każdej szkoły przygotowali dla swych nauczycieli inscenizacje, życzenia i kwiaty. Odbywające się uroczyste apele były też okazją do wręczenia wyróżniającym się nauczycielom dorocznych nagród przyznanych przez Burmistrza Ciechanowca.

Dzień Edukacji Narodowej to szczególna okazja do złożenia podziękowań za zaangażowanie jakie pracownicy jednostek edukacyjnych wkładają w nauczanie. W tym roku, wspólne spotkanie czynnych i emerytowanych nauczycieli, wychowawców i pracowników administracji wszystkich szkół z terenu gminy Ciechanowiec odbyło się w sali "Jagoda" w Ciechanowcu. Uczestników spotkania powitał oraz okolicznościowe życzenia złożył Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki razem z dyrektorami ciechanowieckich placówek: dyrektor Przedszkola Martą Mazur, dyrektor Szkoły Podstawowej w Łempicach Agnieszką Mańko-Moczulską, dyrektorem Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu Krzysztofem Pełszykiem oraz dyrektorem Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Łukaszem Godlewskim.

Wśród zaproszonych gości obecni byli: starosta wysokomazowiecki Bogdan Zieliński, wicestarosta Leszek Gruchała, ksiądz dziekan Tadeusz Kryński przedstawiciele samorządu, wojskowości oraz Rady Rodziców.

Część artystyczną przygotowali uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu pod kierunkiem Jolanty Drewnowskiej-Koziarskiej.


          Więcej zdjęć...
 
 
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl