buy medication online
 
85% dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne Drukuj
03.02.2027.
 
Fundacja Dar Oze informuje o możliwości uzyskania 85% dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne, siłownie wiatrowe i/lub na biogazownie. Dofinansowanie jest bezzwrotne i całkowicie w oparciu o działanie RPO 5.1 Energetyka oparta na odnawialnych źródłach energii, RPO Podlaskiego.

Drogi przedsiębiorco, jeżeli kiedykolwiek myślałeś o tym aby zainwestować pieniądze w odnawialne źródła energii po to, aby uzyskiwać dochód, aby sprzedawać całość wyprodukowanej energii do zakładu energetycznego to teraz jest na to najlepszy moment. Stwórz instalację fotowoltaiczną i otrzymuj pieniądze od zakładu energetycznego po stałej cenie przez najbliższe 15 lat.

Urząd Marszałkowski oferuje dla wszystkich zainteresowanych inwestorów aż 85% dofinansowania na realizację inwestycji generujących dochód.

Ważne:

Inwestycje można zrealizować poprzez zaliczki wypłacane przez Urząd Marszałkowski na poczet rozpoczęcia i kontynuacji zadania. Każdy inwestor musi jedynie przedstawić promesę od własnego banku na 15% wartości inwestycji.

Wnioski przyjmowane będą przez Urząd Marszałkowski województwa podlaskiego tylko do końca września 2019 r. Fundacja Dar Oze będzie przyjmowała interesantów do 25 września 2019 r.

Przeprowadzamy inwestorów przez cały skomplikowany proces składania i kompletowania dokumentacji aż po rozliczenia projektu.

Tworzymy:

- wnioski o uzyskanie 85% dofinansowania

- audyty energetyczne

- projekty koncepcyjne i oszacowania inwestycji

- projekty instalacyjno-wykonawcze

- projekty budowlane

Fundacja Dar Oze

www.daroze.pl

info@fundacjadaroze.pl

tel. 575 475 306


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl