buy medication online
 
Rodzinny Piknik na Wyspie Drukuj
28.08.2019.

Nad ciechanowieckim zalewem, w upalną niedzielę 25 sierpnia, odbył się „Rodzinny Piknik na Wyspie”. Dla wielu rodzin to popołudnie było okazją do wspólnej zabawy. Program festynu wypełniony był sportową rywalizacją, konkursami i tańcami. Podczas imprezy zorganizowano także aukcję cegiełek.
 
Rodzinny Piknik na Wyspie

fot. Piotr Filiński COKiS


W namiocie gastronomicznym można było degustować przysmaki przygotowane przez rodziców przedszkolaków: potrawy z grilla, ciasta, lemoniadę oraz wziąć udział w loterii fantowej. Zwieńczeniem całego wydarzenia był koncert zespołu Sekret.

Całkowity dochód z festynu zostanie przeznaczony na doposażenie Przedszkola w Ciechanowcu.

Dodatkowo, na zalewie odbyły się XII Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca. Na podium w tym roku stanęli i puchary wręczone przez Burmistrza Eugeniusza Święckiego odebrali: Marcin Świerżewski, Paweł Górkowski, Kamil Moczulski oraz Katarzyna Rytel.

Kompleksowa organizacja wydarzenia była możliwa dzięki zaangażowaniu i współpracy lokalnych instytucji, rodziców oraz przedsiębiorców: Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu, Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, Rady Rodziców Przedszkola w Ciechanowcu, OSP w Ciechanowcu, Koła Wędkarskiego Jazgarz, Koła Gospodyń Wiejskich z Przybyszyna, Policjantów z Posterunku Policji w Ciechanowcu.

Sponsorzy cegiełek: Kraina zabaw Kamil Dołęgowski, Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu, Sklep mięsny Sokół Jan Sokołowski, Sala Bankietowa Szczęsny, Salon Kosmetyczny Beauty Face Karolina Kosińska, Iruch Gym Ireneusz Bloch, Kebab u Marioli, Pizzeria Positano, SNACK Usługi Gastronomiczne Karolina Łuniewska-Wojtkowska, STOMEDICA Edyta Godlewska, MEDIKAMENTO Sp. z o.o, s.c., Beza-Ciszkowski S. C., Salon Fryzjerski Małgorzata Morzy.


          Więcej zdjęć...
 
 
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl