buy medication online
 
" Śpiewajmy Panu" Drukuj
26.04.2006.

W dniach 21, 22 i 23 kwietnia 2006r. w kościele Najświętszego Serca Jezusowego na Retkini w Łodzi, odbył się XIX Ogólnopolski a XI Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Pieśni Religijnej pod hasłem: „Śpiewajmy Panu”. 

W festiwalu mogły wziąć udział różnego rodzaju zespoły śpiewacze, a więc chóry jedno i wielogłosowe, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne, a także soliści, duety i tercety. Chóry i zespoły wykonywały po dwa utwory, wszyscy pozostali – jeden. W sumie wyróżniono 12 kategorii festiwalowych.

W piątek, 21 kwietnia, festiwal rozpoczął Ksiądz Arcybiskup Władysław Ziółek, który jest też głównym patronem Festiwalu. Następnie wysłuchano 37 podmiotów wykonawczych z Archidiecezji Łódzkiej, a w sobotę 22 kwietnia – 78 podmioty wykonawcze z pozostałych rejonów Polski i zagranicy. 

23 kwietnia, w niedzielę o godz. 15.00 odbył się Koncert Galowy Laureatów, na którym odczytano werdykt jury i wręczono nagrody. 

Jaka była radość „Anielskich Nutek”, kiedy przewodniczący jury przeczytał: „ W kategorii zespoły wokalne wielogłosowe II miejsce otrzymują „Anielskie Nutki” z Ciechanowca”, wiem tylko ja. Radość aż do łez sprawiła nam Natalka Ziółkowska, która w kategorii solistów do lat 6 zdobyła I miejsce oraz nagrodę plastyka.

Ten sukces, to zasługa wytężonej pracy wszystkich Nutek, z którymi pracowałam przez wiele tygodni.

Za pomoc w organizacji wyjazdu oraz zaplecza żywieniowego dziękujemy Ks. Prałatowi Kazimierzowi Siekierko, P.P. Krystynie i Mirosławowi Kobusom, firmie „ Stół Polski” Dyrektorowi Szkoły Podstawowej P. Krzysztofowi Pełszykowi oraz wszystkim, którzy trzymali za nas „kciuki”. Cieszymy się!! Mamy nadzieję, że i wy razem z nami! Zapraszamy do wspólnego śpiewania!!!

                                                                          

Opiekunka grupy
Joanna Kuczabo


 
OD REDAKCJI:
Gratulujemy "Anielskim Nutkom" sukcesu, a Natalii Ziółkowskiej - I miejsca w kategorii solistów.

„Śpiewajmy Panu” 

„Śpiewajmy Panu”


 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl