buy medication online
 
Finansowe wsparcie jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej Drukuj
08.08.2019.

Przedstawiciele samorządu województwa, 7 sierpnia w Nowych Piekutach przekazali ponad 600 tys. złotych jednostkom Ochotniczej Straży Pożarnej, funkcjonujących na obszarze 17 gmin.


Finansowe wsparcie jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej

fot. Marcin Nawrocki UMWP


W imieniu Gminy Ciechanowiec symboliczny czek na kwotę 47 500 zł odebrali: Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki, Skarbnik Gminy Jadwiga Koc, Komendant Gminny OSP Marek Klejzerowicz oraz przedstawiciel strażaków Krzysztof Kalinowski. Otrzymana pomoc finansowa przeznaczona jest na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego i umundurowania dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.
 
Zarząd Województwa Podlaskiego reprezentowali wicemarszałek Stanisław Derehajło i członek zarządu Marek Malinowski. Gratulacje i podziękowania strażakom, ale też obietnice utrzymania tak wysokiego poziomu dotacji składali też radni wojewódzcy: Aleksandra Szczudło i Łukasz Siekierko.

To była jedna z pierwszych decyzji zarządu, podnieść dofinansowanie na działalność Ochotniczych Straży Pożarnych – powiedział wicemarszałek Stanisław Derehajło. - To niezmiernie ważne, aby wspierać taką działalność na terenach wiejskich, nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale także ze względów społecznych. 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl