buy medication online
 
170 724 zł dotacji na ponadnarodową mobilność uczniów do Grecji Drukuj
22.07.2019.

 

 
Decyzją Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji Gmina Ciechanowiec otrzymała na swój projekt pn. „Ponadnarodowa mobilność uczniów Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu kluczem do ich rozwoju osobowości i podniesienia kompetencji kluczowych” 170 724 zł dotacji, w ramach programu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”.
 
Wniosek Gminy Ciechanowiec otrzymał 89,5 na 105 możliwych punktów i jedno z najwyższych dofinansowań w kraju. Osobami odpowiedzialnymi za napisanie wniosku były: Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki i Zastępca Burmistrza Łukasz Godlewski.
 
Przedsięwzięcie skierowane jest bezpośrednio do młodzieży Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu, kadry dydaktycznej, Greckiego Partnera - Gymnasium Pyrgetos, przedstawicieli i mieszkańców Gminy Ciechanowiec. Bezpośrednio uczestniczyć w nim będzie 20 uczniów i 4 opiekunów, którzy wyjadą na dwa tygodnie do Grecji.
 
Celem projektu jest zaspokojenie potrzeb uczniów w zakresie kształtowania kompetencji kluczowych, takich jak przedsiębiorczość, komunikacja, praca w zespole. Młodzież podniesie swoje kompetencje językowe z zakresu języka angielskiego i greckiego oraz funkcjonowania na rynku pracy (elementy doradztwa zawodowego). W ramach mobilności przewidziano także bogaty program kulturowy, wycieczki krajoznawcze i historyczne, zajęcia taneczne i muzyczne oraz warsztaty gastronomiczne.
 
 
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl