buy medication online
 
Jarmark Świętojański zakończył Dni Ciechanowca Drukuj
28.06.2019.

Tradycyjny, odbywający się od 44 lat, ciechanowiecki festyn był ostatnim elementem trwających od 16 do 22 czerwca Dni Ciechanowca - obchodów 590. rocznicy uzyskania praw miejskich przez Ciechanowiec.
 
Jarmark Świętojański zakończył Dni Ciechanowca

fot. P. Filiński COKiS


W tym roku Jarmark Świętojański był kontynuacją wieloletniej tradycji Wianków na Nurcu. Podczas imprezy nie zabrakło stoisk handlowych i gastronomicznych, twórców ludowych,  wyrobów Kół Gospodyń i rzemieślników i dmuchańców dla dzieci. Na scenie wystąpiły ciechanowieckie przedszkolaki, młodzież Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu, chóry i zespoły artystyczne działające przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu, które zaprezentowały się w repertuarze folklorystycznym i nowoczesnym.
 
Jak zawsze w programie były animacje dla dzieci, „Konkurs na Najpiękniejszy Wianek Świętojański” i puszczanie wianków na wodę. Tegoroczne gwiazdy wypełniające wieczorne godziny muzyką, to zespoły Luka Rossi, Crazy Boys, Kuzyn Zenka, Sekret i Neon. Nowym elementem był kończący imprezę, spektakularny pokaz laserowy, który rozświetlił niebo nad zalewem.

Honorowy patronat nad Dniami Ciechanowca objął Marszałek Województwa Podlaskiego.

Sponsorami Dni Ciechanowca byli: Województwo Podlaskie, Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem, Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu, "U Jana" Grzegorz Łopuski, Marek Morzy, Dom Weselny "Jagoda", Auto Naprawa Dariusz Komuda, Kwiaciarnia Anna Kozłowska, Lodziarnia Stolarczuk, Laboratorium Grafiki, Apteka Lech Chochlew, S7 Robert Godlewski, Global Security, Stolarstwo-Ciesielstwo Piotr Kłopotowski, Księgarnia Book Book, Visual Sensation.
 

          Więcej zdjęć...
 
 
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl