buy medication online
 
Jubileuszowy Bieg Uliczny "Miasto Ciechanowiec od 1429 roku" Drukuj
26.06.2019.

W Pierwszym Jubileuszowym Biegu Ulicznym pod nazwą „Miasto Ciechanowiec od 1429 roku”, 18 zawodników przebiegło 5,5-kilometrową trasą dla uczczenia 590. rocznicy uzyskania przez Ciechanowiec praw miejskich.
 
Jubileuszowy Bieg Uliczny „Miasto Ciechanowiec od 1429 roku”

fot. P. Filiński COKiS


Trasa biegu zaczynała się i kończyła na Stadionie Miejskim, a prowadziła przez pasaż pieszy przy zalewie, ulicę Łomżyńską, pl. Jana Pawła II, ul. Kozarską i Pałacową, drogę na Dominikowo, gdzie był nawrót i przez tamę na Nurcu do mety na stadionie.

Wśród mężczyzn pierwszy był Paweł Ożarowski, drugi Piotr Pełszyk a trzeci Ireneusz Brzozowski. Panie zameldowały się na mecie w kolejności: Justyna Tymińska, Iwona Sidorczuk i Eliza Tenderenda.

Zwycięzcy odebrali puchary i dyplomy z rąk Burmistrza Ciechanowca Eugeniusza Święckiego oraz Dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu Sylwii Kuczuk-Szymańskiej. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe upominki.

Sponsorzy Dni Ciechanowca: Województwo Podlaskie, Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem, Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu, "U Jana"Grzegorz Łopuski, Marek Morzy, Dom Weselny "Jagoda", Auto Naprawa Dariusz Komuda, Kwiaciarnia Anna Kozłowska, Lodziarnia Stolarczuk, Laboratorium Grafiki, Apteka Lech Chochlew, S7 Robert Godlewski, Global Security, Stolarstwo-Ciesielstwo Piotr Kłopotowski, Księgarnia Book Book, Visual Sensation.
 

          Więcej zdjęć...
 
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl