buy medication online
 
Dotacja na międzynarodową wymianę młodzieży Polska - Gruzja Drukuj
12.06.2019.

Decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej Gmina Ciechanowiec otrzymała 57 704 zł dotacji na projekt pn. „Polsko-Gruzińska wymiana młodzieży kluczem do przyjaźni narodów, poszerzenia wiedzy historycznej, kształtowania postaw patriotycznych i budowania postaw tolerancyjnych”, w ramach zadania publicznego Międzynarodowa Wymiana Młodzieży.
 
Dofinansowanie z całej Polski otrzymało tylko 11 oferentów. Wniosek Gminy Ciechanowiec otrzymał nie tylko najwyższą liczbę punktów, ale również najwyższe dofinansowanie. Osobami odpowiedzialnymi za napisanie wniosku byli: Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki i Zastępca Burmistrza Łukasz Godlewski.

Przedsięwzięcie skierowane jest bezpośrednio do młodzieży szkół podstawowych z Gminy Ciechanowiec, kadry dydaktycznej, gruzińskiej  szkoły w Kushuri, przedstawicieli i mieszkańców Gminy Ciechanowiec, Powiatu Wysokomazowieckiego oraz regionu gruzińskiego.  Bezpośrednio uczestniczyć w nim będzie 46 uczniów i opiekunów: 23 uczestników po stronie polskiej i 23 po gruzińskiej. Uczestnicy projektu spędzą wspólnie czas na terenie Polski i Gruzji (na terenie każdego państwa po 10 dni).

W ramach wymiany przewidzianych jest wiele form sprzyjających wzajemnemu poznaniu obu krajów oraz nawiązaniu współpracy i kształtowaniu postaw tolerancyjnych i patriotycznych: m.in. warsztaty o charakterze plastycznym, historycznym, politycznym, kulinarnym, informatycznym, wycieczki krajoznawcze, wycieczki historyczne, zajęcia taneczne i muzyczne oraz zawody sportowe.
 
 
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl