buy medication online
 
Burmistrz Ciechanowca spotkał się z młodymi lekkoatletami Drukuj
29.05.2019.

Burmistrz Ciechanowca spotkał się w Urzędzie Miejskim z młodymi lekkoatletami ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu i ich trenerem Cezarym Koziarskim.

Burmistrz Ciechanowca spotkał się z młodymi lekkoatletami

fot. Z. Poniatowski MPI


Burmistrz Eugeniusz Święcki, doceniając zaangażowanie, systematyczną pracę na treningach i osiągane wyniki, wręczył Paulinie Łagodzie, Julii Sokołowskiej, Joannie Wojtkowskiej, Natalii Wrzesińskiej, Krystianowi Gontarczukowi, Jakubowi Popławskiemu i Mateuszowi Tymińskiemu listy gratulacyjne.

Ostatnio potwierdzeniem całorocznej pracy, był udział młodych sportowców w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Białymstoku.

Paulina Łagoda była bezkonkurencyjna w rzucie oszczepem i wygrała zawody rzutem na odległość 36,26 m (rekord życiowy, co w kategorii juniorek jest obecnie 15 wynikiem w Polsce). Druga z  naszych oszczepniczek, Joanna Wojtkowska, zajęła V miejsce bijąc rekord życiowy wynikiem 29,19 m.

Natalia Wrzesińska zakwalifikował się do dwóch finałów: pchnięcia kulą i rzutu dyskiem, ale ze względu rozgrywania ich w tym samym czasie, musiała zdecydować się na start w jednym z nich. Wygrała w swej koronnej dyscyplinie, rzucając dyskiem na odległość 30,34 m. Na wcześniejszych zawodach w Łomży rzuciła swój rekord życiowy - 34,08 m, co w kategorii młodziczek daje 6 wynik w kraju i raczej pewny start na Mistrzostwach Polski Młodzików we wrześniu.

W pchnięciu kulą dziewcząt Paulina Łagoda wwalczyła drugi medal tego dnia, zdobywając brąz z wynikiem 10,60 m. W pchnięciu kulą chłopców wystąpił Mateusz Tymiński, któremu pomimo rekordu życiowego nie udało się zdobyć medalu. Wynik 12,66 m dał mu szóste miejsce.

Jakub Popławski w biegu na 1000 m stoczył piękną walkę o medal i zdobył brąz, czasem 2:47,57 bijąc rekord życiowy. Startujący w biegu na 200 m przez płotki i mający szansę na medal Krystian Gontarczuk niestety odniósł kontuzję i z wynikiem 41,05 s został sklasyfikowany na 15 miejscu.

Startujące w kończących zawody sztafetach dziewczęta w składzie Julia Kotkowicz, Julia Sokołowska, Magdalena Leszczyńska i Natalia Tymińska zajęły IX miejsce z czasem 57,16 s.

Zespołowo, reprezentująca Szkołę Podstawową im. M. Kopernika w Ciechanowcu, drużyna dziewcząt zajęła VI miejsce, wyrównując rekordowy wynik drużyny chłopców z 2010 roku.
 

Burmistrz Ciechanowca spotkał się z młodymi lekkoatletami

Burmistrz Ciechanowca spotkał się z młodymi lekkoatletami
 
Burmistrz Ciechanowca spotkał się z młodymi lekkoatletami
 
 

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl