buy medication online
 
Jubileusz 111-lecia ciechanowieckiej Orkiestry Dętej Drukuj
08.05.2019.

W tym roku rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja zbiegła się z jubileuszem 111-lecia powstania ciechanowieckiej Orkiestry Dętej, która z tej okazji zagrała wyjątkowy koncert.
 
Jubileusz 111-lecia ciechanowieckiej Orkiestry Dętej

fot. COKiS

Na zaproszonych gości oraz licznie zgromadzoną tego dnia w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu publiczność, czekała prawdziwa muzyczna uczta. Orkiestra Dęta Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, pod batutą Krzysztofa Witkowskiego, wykonała zróżnicowany stylistycznie repertuar, na który złożyły się utwory filmowe, rozrywkowe i taneczne, takie jak „Soul Bossa Nova”, „Sway”, „The Magnificent Seven”, czy „Orkiestry Dęte”. Znane przeboje „Bo z dziewczynami” i „Do zakochania jeden krok”, z akompaniamentem ciechanowieckiej Orkiestry zaśpiewali Mateusz Kawalec i Sara Majewska.

Na zakończenie Jubileuszowego Koncertu, dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu podziękowała wszystkim osobom, organizacjom i instytucjom, które wspierały i w dalszym ciągu wspierają rozwój ciechanowieckiej Orkiestry Dętej, przyczyniając się do tego, że istnieje ona do dzisiaj i kontynuuje zapoczątkowane 111 lat temu tradycje Strażackiej Orkiestry Dętej.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Podlaskiego. Organizacja Jubileuszu była możliwa dzięki wsparciu Marszałka Województwa Podlaskiego, Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu, Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu, Firmy „U Jana” s.c. Grzegorz Łopuski, Marek Morzy, Firmy Nasienno-Handlowej „Jamir” Mirosław Borkowski, Anety i Marcina Czarneckich, Adama Uszyńskiego „Usługi Weterynaryjne”, Domu Weselnego „Jagoda” i Fundacji Rozwoju Edukacji „Cogito”.
                                                      

Dyrektor COKiS

Sylwia Kuczuk-Szymańska

          Galeria zdjęć
 
 
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl