buy medication online
 
Aleksandra Szczudło wiceprzewodniczącą Sejmiku Województwa Podlaskiego Drukuj
27.03.2019.

Pochodząca z Ciechanowca Aleksandra Szczudło została wybrana wiceprzewodniczącą Sejmiku Województwa Podlaskiego. W głosowaniu pokonała Cezarego Cieślukowskiego, byłego wojewodę suwalskiego i wiceministra zdrowia. To pierwsza w historii województwa kobieta na tym stanowisku.

Aleksandra Szczudło nową wiceprzewodniczącą Sejmiku Województwa Podlaskiego

fot. Anna Augustynowicz Wrota Podlasia


W ubiegłorocznych wyborach do podlaskiego sejmiku Aleksandra Szczudło startowała z ósmego miejsca na liście, a mimo to uzyskała ponad 6 tys. głosów i mandat radnej wojewódzkiej.

W sejmiku przewodniczy w pracach Komisji Rodziny i Polityki Społecznej. Jako szefowa włączyła wojewódzki samorząd w świąteczno-noworoczną akcję przekazywania paczek dla dzieci przebywających w szpitalach, domach dziecka i ośrodkach opiekuńczych.

Po ogłoszeniu wyników głosowania nowa wiceprzewodnicząca podlaskiego sejmiku zapowiedziała jeszcze więcej działań dla dobra mieszkańców: „Zadań i potrzeb w województwie jest jeszcze wiele, więc obiecuję ciężką i solidną pracę".

W imieniu Burmistrza Ciechanowca, Przewodniczącego Rady Miejskiej i Radnych oraz całej społeczności ciechanowieckiej gratulujemy Pani Aleksandrze Szczudło wyboru, życząc dalszych sukcesów w dążeniu do zamierzonych celów, wytrwałości i satysfakcji w wypełnianiu tej trudnej i odpowiedzialnej funkcji.
 
 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl