buy medication online
 
Gmina Ciechanowiec otrzymała grant w wysokości 149 520 złotych Drukuj
29.03.2019.
 
 
 
W Białymstoku, 1 marca 2019 r. Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki odebrał dla Gminy Ciechanowiec grant w wysokości 149 520 złotych. Środki zostały oficjalnie wręczone przez Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego i Prezesa Zarządu Podlaskiej Federacji Organizacji Pozarządowych Pawła Backiela.
 
 
Gmina Ciechanowiec otrzymała grant w wysokości 149 520 złotych

fot. Urząd Miejski w Ciechanowcu


Środki zostały przekazane w ramach umowy jaką zawarł Burmistrz Ciechanowca z Podlaską Federacją Organizacji Pozarządowych na powierzenie grantu w ramach projektu „Kompetencje cyfrowe drogą do sukcesu”.

Mieszkańcy miasta i Gminy Ciechanowiec będą mogli podnieść swoje kompetencje cyfrowe w ramach szkoleń komputerowych. Ze szkoleń będą mogli skorzystać mieszkańcy z różnych grup wiekowych.  Zainteresowani szkoleniami będą mieli do dyspozycji różne moduły tematyczne: „Rodzice w internecie”, „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę internetową z wykorzystaniem popularnych kreatorów”, „Rolling w sieci”, czy „Kultura w sieci”.

W ramach projektu zostanie zakupionych 20 nowoczesnych laptopów, na potrzeby jednostek Gminy Ciechanowiec.


Gmina Ciechanowiec otrzymała grant w wysokości 149 520 złotych
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl