buy medication online
 
Stypendia dla najlepszych uczniów Powiatu Wysokomazowieckiego Drukuj
26.02.2019.

W Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Starosty Wysokomazowieckiego za osiągnięcie wysokich wyników w nauce przez uczniów szkół prowadzonych przez powiat wysokomazowiecki w pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019.
 
Stypendia dla najlepszych uczniów Powiatu Wysokomazowieckiego

fot. Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem


W uroczystym wręczeniu stypendiów młodzieży towarzyszyli rodzice, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół. Starosta Wysokomazowiecki Bogdan Zieliński podkreślił, że uhonorowanie osiągnięć uczniów z powiatu wysokomazowieckiego możliwe jest dzięki "Powiatowemu programowi wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży".

"Witam najlepszych z najlepszych z naszych szkół - powiedział Starosta Wysokomazowiecki - chciałbym bardzo serdecznie podziękować Radnym Rady Powiatu Wysokomazowieckiego oraz członkom Komisji ds. Oświaty, z panią przewodniczącą na czele za to, że możemy również w 2019 roku ten program kontynuować dzięki środkom zapisanym w budżecie powiatu wysokomazowieckiego. Chcę podziękować wszystkim dyrektorom jednostek, którzy pracują na rzecz oświaty, dzięki którym mamy kogo nagradzać. W głównej mierze chciałbym podziękować naszej cudownej młodzieży za to, że takie wyniki osiągacie i chcecie je osiągać w naszych szkołach”.

Starosta zwrócił się z gratulacjami również do rodziców oraz nauczycieli stypendystów, zaś samych uczniów poprosił o popularyzowanie swoich placówek wśród młodszych roczników.

Stypendia zostały przyznane 31 uczniom z 3 szkół, prowadzonych przez powiat wysokomazowiecki: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem (11 uczniów), Zespół Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem (3 uczniów) oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu (17 uczniów).

Uczniowie z ciechanowieckich szkół nagrodzeni Stypendiami Starosty Wysokomazowieckiego za I semestr roku szkolnego 2018/2019:

Liceum Ogólnokształcące w ZSOiZ w Ciechanowcu: Gabriela Brulińska, Adrianna Borzym, Paulina Grabowska, Jakub Lewandowski, Paulina Trzcińska, Piotr Zawistowski, Weronika Bachorek, Gabriela Tymińska, Weronika Parzonko, Kamila Cieśluk, Aleksandra Piętka, Weronika Wąsak.

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w ZSOiZ w Ciechanowcu: Joanna Ryczkowska,  Gabriela Wysocka, Julia Sabak, Natalia Aleksandra Ziółkowska, Aleksandra Radziszewska.


          Więcej zdjęć...
 
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl