buy medication online
 
Lutowe seanse filmowe Drukuj
22.01.2019.
 
15 lutego "Kino w Twoim Mieście" zaprasza na seanse filmowe do sali kinowej w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wyświetlone zostaną filmy dla dzieci oraz polskie najnowsze produkcje.

Cena biletów:
- grupy szkolne 12 zł
- ulgowy 14 zł
- normalny 16 zł

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, osobom uczącym się do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji przy wejściu do sali kinowej. Do biletu ulgowego ma również prawo osoba niepełnosprawna i jej opiekun.

Rezerwacja biletów do 13 lutego:  telefonicznie pod numerem tel. 502 040 008 w godz. od 09.00-15.00 lub poprzez wiadomości na fanpagu "Kino w Twoim Mieście" www.facebook.com/kinowtwoimmiescie/
 
W dniu seansu rezerwacja biletów nie będzie możliwa, tego dnia można kupić bilety na miejscu. Bilety do odebrania w dniu projekcji najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem seansu. 
 
Chętne na wyświetlane przed południem filmy szkoły i przedszkola powinny się skontaktować pod nr tel. 502 040 008, aby ustalić godziny seansów.

„Jak wytresować smoka 3”
piątek 15.02.2019 r. / godzina przedpołudniowa dla grup zorganizaowanych
piątek 15.02.2019 r. / godzina 14:45
Bez ograniczeń wiekowych
Gatunek: Animacja, Familijny, Przygodowy
Produkcja: USA, 2019
Reżyseria:  Dean DeBlois

Jak wytresować smoka 3  
Witamy (ponownie!) w krainie wikingów i dzikich smoków! Kolejne szalone przygody Czkawki, Nocnej Furii, Szczerbatka i innych postaci z przebojowej serii filmów animowanych „Jak wytresować smoka”.
Fabuła filmu Jak wytresować smoka 3 skupia się się na społeczności ludzi i smoków, które żyją ze sobą w zgodzie, aż do momentu, gdy Szczerbatek trafia na ślad tajemniczego stwora. Rozpocznie to serię zdarzeń mogących doprowadzić do ponownej wojny, której chce zapobiec Czkawka.

„Chłopiec z burzy

piątek 15.02.2019 r. / godzina przedpołudniowa dla grup zorganizaowanych
Od 7 lat
Gatunek: Przygodowy
Produkcja: Australia, 2019
Reżyseria: Shawn Seet

Chłopiec z burzy  Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone ma­lutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem. Historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy, zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem a zwierzęciem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać?


„Zimna wojna

piątek 15.02.2019 r. / godzina przedpołudniowa dla grup zorganizaowanych
Od 15 lat
Gatunek: Dramat
Produkcja: Francja, Polska, Wielka Brytania 2018
Reżyseria: Paweł Pawlikowski

Zimna wojna  

Historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. W okresie zimnej wojny ambitny muzyk Wiktor Warski (Tomasz Kot) wraz ze znajomą Ireną (Agata Kulesza) organizują szkołę dla młodych talentów muzycznych i estradowych. Podczas szukania wybitnych osób towarzyszy im także Lech (Borys Szyc), który pomaga im zarządzać całym projektem. Gdy na przesłuchania trafia młoda utalentowana Zula (Joanna Kulig) zdobywa uwagę nauczycieli. Zespół odnosi sukcesy i zostaje doceniony na dużej scenie, jednak nie bezwarunkowo. Pojawiają się intrygi ustrojowe, miłosne konwenanse - także te podszyte czysto politycznymi przesłankami - mimo to, życie biegnie dalej i bohaterzy muszą poradzić sobie z przeciwnościami losu.


„Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3

piątek 15.02.2019 r. / godzina 18:45 (brak miejsc)
Od 12 lat

Gatunek: Komedia
Produkcja: Polska, 2019
Reżyseria: Konrad Piwowarski

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3  Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane...

„Planeta Singli 3

piątek 15.02.2019 r. / godzina 16.45
piątek 15.02.2019 r. / godzina 20.30 (brak miejsc)
Od 12 lat
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: Polska, 2019
Reżyseria: Sam Akina, Michał Chaciński

Planeta Singli 3  Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.

 

Plan widowni

Plan widowni
 
 
 
Źródło opisów filmów: Multikino - multikino.pl oraz Filmweb - filmweb.pl
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl