buy medication online
 
Styczniowe seanse filmowe Drukuj
15.01.2019.
 
W niedzielę 27 stycznia "Kino w Twoim Mieście" zaprasza na seanse filmowe do sali kinowej w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wyświetlone zostaną film dla dzieci oraz polskie najnowsze produkcje.

Cena biletów:
- grupy szkolne 12 zł
- ulgowy 14 zł
- normalny 16 zł

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, osobom uczącym się do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji przy wejściu do sali kinowej. Do biletu ulgowego ma również prawo osoba niepełnosprawna i jej opiekun.
 
Rezerwacja do 25 stycznia:  telefonicznie pod numerem tel. 502 040 008 w godz. od 09.00-15.00 lub poprzez wiadomości na fanpagu "Kino w Twoim Mieście" www.facebook.com/kinowtwoimmiescie/
 
W dniu seansu rezerwacja biletów nie będzie możliwa, tego dnia można kupić bilety na miejscu. Bilety do odebrania w dniu projekcji najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem seansu. 
 

„Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru”
niedziela 27.01.2019 r. / godzina 11:30 (brak miejsc)
Bez ograniczeń wiekowych
Gatunek: Animacja, Familijny, Przygodowy
Produkcja: Francja, 2018
Reżyseria:  Louis Clichy, Alexandre Astier

Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru  
Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i złego druida Sulfuriksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń!

„Chłopiec z burzy

niedziela 27.01.2019 r. / godzina 13:15
Od 7 lat
Gatunek: Przygodowy
Produkcja: Australia, 2019
Reżyseria:  Shawn Seet

Chłopiec z burzy  Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone ma­lutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem. Historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy, zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem a zwierzęciem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać?


„Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3

niedziela 27.01.2019 r. / godzina 15:15 (brak miejsc)
niedziela 27.01.2019 r. / godzina 17:00 (brak miejsc)
niedziela 27.01.2019 r. / godzina 18:45 (brak miejsc)
Od 12 lat
Gatunek: Komedia
Produkcja: Polska, 2019
Reżyseria: Konrad Piwowarski

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3  Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane...

„Underdog

niedziela 27.01.2019 r. / godzina 20.30
Od 15 lat
Gatunek: Akcja
Produkcja: Polska, 2019
Reżyseria: Maciej Kawulski

Underdog  „Underdog” to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego.

Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko.

 

Plan widowni

Plan widowni
 
 
 
Źródło opisów filmów: Multikino - multikino.pl oraz Filmweb - filmweb.pl
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl