buy medication online
 
Złote Gody Drukuj
10.03.2006.


Zda się to wszystko
wczoraj było
nie pół wieku temu -
Złote Gody...
Potok wspomnień
dorównał wielkiemu
wzruszeniu.

W dniach 22, 23 i 24 lutego 2006 roku w reprezentacyjnej sali Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka odbyły się uroczystości wręczenia Medalu Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie 37 parom z naszego miasta i gminy. Na uroczystości, wśród zaproszonych gości byli dyrektorzy gminnych jednostek administracyjnych, przedstawiciele samorządu i proboszczowie z ciechanowieckich parafii, którzy pogratulowali jubilatom i życzyli im jeszcze wielu wspólnych lat w szczęściu i miłości.

W imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, uroczystego wręczenia medali i okolicznościowych listów gratulacyjnych, dokonał burmistrz Ciechanowca.

Uroczystość uświetnił montaż słowno – muzyczny oraz wspólny toast wzniesiony kieliszkiem szampana. 

Odznaczone były również 33 pary, które niestety z przyczyn najczęściej zdrowotnych jak też ze względu na mroźną aurę, nie mogły przybyć osobiście. Te osoby odznaczenia i listy gratulacyjne otrzymają w miejscach zamieszkania.

Medal Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie wręczany jest parom, które przeżyły wspólnie co najmniej pięćdziesiąt lat. Wśród odznaczanych medalem najstarszą parą byli państwo Eugenia i Czesław Złotkowscy, którzy 22 lutego obchodzili sześćdziesiątą rocznicę swego ślubu. Diamentowa Para całe swoje życie spędziła w Antoninie, gdzie prowadzili gospodarstwo rolne. Państwo Złotkowscy wychowali czworo dzieci, dochowali się szesnaściorga wnuków i siedmiorga prawnuków.

Wszystkim odznaczonym jeszcze wielu wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu życzy - Redakcja.

więcej zdjęć...

Złote Gody 

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl