buy medication online
 
Styczniowe seanse filmowe Drukuj
02.01.2019.
 
Zapraszamy w sobotę 12 stycznia na seanse filmowe do sali kinowej w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wyświetlony zostanie film animowany "Spider-Man Uniwersum" oraz polskie najnowsze filmy "Pech to nie grzech" i "Underdog".

Cena biletów:
- grupy szkolne 12 zł
- ulgowy 14 zł
- normalny 16 zł

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, osobom uczącym się do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji przy wejściu do sali kinowej. Do biletu ulgowego ma również prawo osoba niepełnosprawna i jej opiekun.
 
Rezerwacja do 11 stycznia:  telefonicznie pod numerem tel. 502 040 008 w godz. od 09.00-15.00 lub poprzez wiadomości na fanpagu "Kino w Twoim Mieście" www.facebook.com/kinowtwoimmiescie/
 
W dniach 6, 7, 8 stycznia rezerwacja nie będzie prowadzona.
 
W dniu seansu rezerwacja biletów nie będzie możliwa, tego dnia można kupić bilety na miejscu. Bilety do odebrania w dniu projekcji najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem seansu. 
 

„Spider-Man Uniwersum”
sobota 12.01.2019 r. / godzina 13:30
sobota 12.01.2019 r. / godzina 15.45
Bez ograniczeń wiekowych
Gatunek: Animacja, Familijny, Akcja
Produkcja: USA, 2018
Reżyseria:  Bob Persichetti, Peter Ramsey, Rodney Rothman

Spider-Man Uniwersum  
Zupełnie nowe oblicze Uniwersum Spider-Mana.

Fani przygód Człowieka-Pająka znają Milesa Moralesa doskonale. Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man, podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem; nazywany jest często Ultimate Spider-Man, działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga.


„Pech to nie grzech
sobota 12.01.2019 r. / godzina 18.15
Od 15 lat
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: Polska, 2018
Reżyseria: Ryszard Zatorski

Pech to nie grzech  Kiedy miłość omija cię szerokim łukiem, a twoje życie uczuciowe powoli staje się tematem żartów i zakładów, to najwyższy czas, by wziąć sprawy w swoje… serce.

Ryszard Zatorski przedstawia pełną gwiazd, humoru i wzruszeń opowieść o przyjaźni, miłości i wszystkim tym, co pomiędzy.

W obsadzie filmu zobaczymy uwielbianych przez widzów aktorów: Mikołaja Roznerskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Annę Muchę, Tomasza Karolaka, Michała Koterskiego, Krzysztofa Czeczota, Annę Dereszowską oraz – po raz pierwszy w głównej roli – Marię Dębską.


„Underdog
sobota 12.01.2019 r. / godzina 20.00
Od 15 lat
Gatunek: Akcja
Produkcja: Polska, 2019
Reżyseria: Maciej Kawulski

Underdog  11 stycznia premiera, a już 12 stycznia w Ciechanowcu!

„Underdog” to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego.

Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko.

 

Plan widowni

Plan widowni
 
 
 
Źródło opisów filmów: Multikino - multikino.pl oraz Filmweb - filmweb.pl
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl