buy medication online
 
Święto Szkoły Podstawowej Drukuj
28.02.2006.


Święto Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu związane jest z datą urodzin słynnego astronoma Mikołaja Kopernika – naszego patrona od 1971 r. W tym dniu uczniowie, rodzice i nauczyciele wspólnie przeżywają osiągnięcia szkoły. 

Na uroczystym apelu dyrektor Krzysztof Pełszyk podziękował za pracę najlepszym uczniom, podsumowując ich dokonania. W I semestrze tego roku szkolnego najlepsze wyniki w nauce osiągnęła kl. IV b, (wychowawczyni p. Irena Skierczyńska ) – uzyskując średnią ocen 4,24. 

Wyróżnionych zostało 44 uczniów z kl. IV-VI (średnia ocen powyżej 4,75 i wzorowe zachowanie). Najwyższą średnią (5,55) osiągnęła Joanna Myszko z kl. VIb 

Jednym z wielu sukcesów naszych wychowanków i nauczycieli jest zajęcie I miejsca w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Stajenka 2005” w kategorii wiekowej 10 – 12 lat przez zespół wokalny Akwarele prowadzony przez pana Jacka Dudka.

Akademię z okazji Święta Szkoły przygotowały panie Alicja Przesław z klasą IIc i Irena Skierczyńska z klasą IVb.

W tygodniu poprzedzającym tę uroczystość przeprowadzono cykl konkursów „Talenty, talenty…”. Podczas uroczystej akademii laureaci mają okazję zaprezentowania się szerszemu gronu widzów. Wręczane są nagrody i dyplomy – w tym roku także nauczycielom – łowcom talentów, którzy swoją pracą i zaangażowaniem umożliwili dzieciom prezentację ich umiejętności. Są to: p. Jolanta Kokoszko, p. Ewa Głuchowska, p. Zofia Sęczak, p. Joanna Kuczabo, p. Jacek Dudek, p. Tadeusz Waluch.

                                                   

Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika
w Ciechanowcu


więcej zdjęć...

Święto Szkoły Podstawowej  

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl