buy medication online
 
Ponad 460 kg żywności zebrano podczas Świątecznej Zbiórki Żywności Drukuj
12.12.2018.
 
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
/Święty Jan Paweł II/
 
Grupa wolontariuszy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu wzięła udział 30 listopada i 1 grudnia w kolejnej Ogólnopolskiej Świątecznej Zbiórce Żywności. Organizatorami akcji są Banki Żywności, które współpracują z lokalnymi stowarzyszeniami.
 
Świąteczna Zbiórka Żywności

fot. ZSOiZ w Ciechanowcu


W sklepach spożywczych w całej Polsce przy oznakowanych koszach czekali wolontariusze Banków Żywności. Każdy z kupujących mógł przekazać im jeden lub kilka produktów spożywczych. Wszystko to na rzecz najuboższych. Artykuły podarowane podczas Świątecznej Zbiórki Żywności trafiają do magazynów Banków Żywności. Są tam sortowane, ważone i liczone. Następnie przekazuje się je podopiecznym organizacji charytatywnych, które systematycznie wspierają najbiedniejszych.

Organizatorami akcji są Banki Żywności, które współpracują z lokalnymi stowarzyszeniami. W Ciechanowcu Bank Żywności współpracuje ze Stowarzyszeniem Rodzina. Uczniowie ZSOiZ zbierali żywność w 9 sklepach na terenie Ciechanowca. Młodzieży udało się zebrać 460,77 kg żywności. Ten wielki dar serca wspomoże w sposób szczególny dzieci i młodzież niepełnosprawne i chore z rodzin wielodzietnych, rodziców samotnie wychowujących dzieci i osoby samotne w podeszłym wieku. Z zebranych darów udało się przygotować 36 paczek dla tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy i wsparcia. Organizatorzy zbiórki pragną szczególnie serdecznie podziękować wszystkim Darczyńcom. Dzięki Państwa wsparciu wiele osób znajdujących się w bardzo trudnej sytuacji materialnej i życiowej będzie mieć piękniejsze i spokojniejsze święta.

Podziękowania za możliwość przeprowadzenia Świątecznej Zbiórki Żywności i współpracę kierujemy do właścicieli i pracowników sklepów: Astoria, Biedronka, Milo, Delikatesy pl. 3-go Maja, Kobus, Mini Market, Sezam, Szczęsny i Topaz.

Serdeczne podziękowania za pomoc przy przeprowadzeniu zbiórki pragniemy przekazać także: Pani Grażynie Święckiej, Pani Katarzynie Bachorek i Panu Bogdanowi Panasowi. Na wielkie uznanie zapracowali nasi wolontariusze, zarówno ci zbierający żywność, jak też pomagający w jej liczeniu i wykonywaniu paczek.

Ich zaangażowanie i praca zasługują na szczególne wyróżnienie. Są to: Ola Bogucka, Marta Fiedorczuk, Sebastian Gosk, Natalia Gostkowska, Patryk Hubkowski, Paulina Krawczyk, Kinga Kryńska, Karolina Łuniewska, Izabela Paplińska, Weronika Polityło, Katarzyna Prokopiak, Kinga Skłodowska, Maciej Kamiński, Łukasz Rembiszewski, Wiktoria Szklarska, Daria Sarnowska, Karolina Wodyńska, Igor Tołoczko, Paulina Grabowska, Diana Żochowska, Adrian Koc, Julia Rusiniak, Mariola Koc, Anna Porzezińska, Patryk Godlewski, Damian Porzeziński, Szymon Lewandowski, Piotr Zawistowski, Kinga Ważyńska, Kamila Kamont, Edyta Wojtkowska, Natalia Gosk, Paulina Komiażyk, Aleksandra Akonom, Ewa Koc, Luiza Białowarczuk, Julia Sudorowska, Kamil Zawistowski, Bartosz Wrzesiński, Marcin Mularczuk, Daria Radziszewska, Sebastian Kietliński.


                                                                      
Opiekun wolontariuszy
Elżbieta Sikoń ZSOiZ

 
Świąteczna Zbiórka Żywności
 
Świąteczna Zbiórka Żywności
 
Świąteczna Zbiórka Żywności
 
Świąteczna Zbiórka Żywności
 
Świąteczna Zbiórka Żywności
 
Świąteczna Zbiórka Żywności
 
 
 
 
 
 
 
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl