buy medication online
 
Pani Marianna Radziszewska z Radziszewa skończyła 104 lata Drukuj
10.12.2018.

Takie urodziny zdarzają się niezwykle rzadko. Najstarsza mieszkanka Gminy Ciechanowiec - Marianna Radziszewska z Radziszewa-Sieńczuch skończyła 104 lata.
 
Pani Marianna Radziszewska z Radziszewa skończyła 104 lata

fot. Zasoby rodzinne

 
W uroczystościach, oprócz rodziny i przyjaciół, udział wzięli proboszcz parafii w Winnie-Poświętnej ks. kan. Bohdan Sawicki oraz przedstawiciele samorządu - burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki, radna Rady Miejskiej Agata Koc i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Barbara Niewiarowska. Burmistrz Ciechanowca wręczając pamiątkowy dyplom i kwiaty złożył solenizantce życzenia jeszcze długich lat życia, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Marianna Radziszewska urodziła się 2 grudnia 1914 roku w Jaszczołtach w gminie Grodzisk jako córka Władysława Jaszczołta i Franciszki zd. Kryńskiej. W 1936 roku wzięła ślub ze Stanisławem Radziszewskim i wraz z nim zamieszkała w Radziszewie-Sieńczuch. Jest matką dwóch córek, babcią trzynaściorga wnuków i prababcią jedenaściorga prawnuków.

Jubilatka cieszy się dobrym zdrowiem i pamięcią, nadal jest samodzielna i mieszka sama, choć korzysta też z pomocy mieszkającej w pobliżu rodziny. W tym roku po raz pierwszy zgodziła się spędzić zimę w domu wnuczki.


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl