buy medication online
 
Wyróżnienie Wojewody Podlaskiego dla OPS w Ciechanowcu Drukuj
23.11.2018.

Przedstawiciele jednostek organizacyjnych pomocy społecznej z województwa podlaskiego wzięli udział w uroczystościach z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, zorganizowanych w Białymstoku przez Wydział Polityki Społecznej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku.
 
Wyróżnienie Wojewody Podlaskiego dla OPS w Ciechanowcu

fot. A. Kieliszek MPI


Przypadający na 21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego jest okazją do docenienia pracy pracowników pomocy społecznej, od których wymaga się nie tylko doskonałej orientacji w przepisach prawa i sumienności w udzielaniu wsparcia ze środków publicznych, ale też wrażliwości i cierpliwości, wyrozumiałości i wielkiej empatii.

Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski wręczył pracownikom pomocy społecznej przyznane postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medale Za Długoletnią Służbę, a także przyznane przez siebie wyróżnienia dla najlepszych na Podlasiu Ośrodków Pomocy Społecznej.

Dyrektor Marzena Kryńska odebrała podziękowania i słowa uznania przyznane Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Ciechanowcu "za profesjonalną i oddaną pracę na rzecz drugiego człowieka oraz podejmowane działania w trosce o najbardziej potrzebujących".

 
 
Wyróżnienie Wojewody Podlaskiego dla OPS w Ciechanowcu
 
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl