buy medication online
 
Sukces szachistów z Ciechanowca w Mistrzostwach Powiatu Ostrowskiego Drukuj
21.11.2018.

W odbywających się w Starej Ruskołęce VI Otwartych Mistrzostwach Powiatu Ostrowi Mazowieckiej w szachach wzięło udział 11 szachistów z Ciechanowca. Mistrzostwa były podzielone na dwa turnieje: do lat 10 i open.

Sukces szachistów z Ciechanowca w Mistrzostwach Powiatu Ostrowskiego

fot. Małgorzata Bekier


W turnieju do lat 10 uczestniczyło 56 zawodników (2 z rankingiem FIDE), w tym troje szachistów trenujących pod okiem Małgorzaty Bekier w grupie COKiS Ciechanowiec. Wśród chłopców do lat 8 zwycięzcą został Tomasz Grucel, wśród dziewcząt do lat 10 pierwsze miejsce zajęła  Karolina Tymińska, a Weronika Akonom była piąta.

W turnieju o kategorii open wśród 59 uczestników (10 z rankingiem FIDE) znalazło się 8 reprezentantów Ciechanowca. Wśród pań w kategorii wiekowej do lat 13 Ewa Tymińska była druga, Kinga Akonom trzecia a Natalia Majewska czwarta (wszystkie COKiS Ciechanowiec); do lat 16 Sandra Akonom była szósta  (COKiS Ciechanowiec); w kategorii kobiet Aleksandra Łuniewska była trzecia (ZSOiZ Ciechanowiec). Kamil Tymiński (COKiS Ciechanowiec) był czwarty w kategorii do lat 16, natomiast w kategorii seniorów Leszek Grucel (Ciechanowiec) zajął 7 miejsce a Hubert Mularczuk (ZSOiZ Ciechanowiec) dwunaste miejsce.

Turnieje rozgrywane były systemem szwajcarskim (7 rund po 15 minut, pary kojarzone komputerowo). Średni ranking turnieju do lat 10 wyniósł 1054 a turnieju open 1223. Zawody sędziował instruktor i sędzia klasy I Sławomir Zbigniew Sobociński.
 

VI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Ostrowi Mazowieckiej w szachach - OPEN

 
  
Sukces szachistów z Ciechanowca w Mistrzostwach Powiatu Ostrowskiego

Sukces szachistów z Ciechanowca w Mistrzostwach Powiatu Ostrowskiego
 
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl